Wpis z mikrobloga

Plusujemy w komentarzach, ktora wersja lepsza : przed (po lewej), po ( po prawej).
Jak dla mnie wersja przed jest o wiele bardziej kobieca, ale te wszystkie gowno czasopisma na sile wciskaja wizje plaskiej jak deska kobiety, az czesc z tych normalnie wygladajacych wpada w rozne depresje, ma kompleksy bo odstaje od tego co pokazuja kolorowe gazetki. Gdzie tu sens, gdzie logika ja sie pytam...
#logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #niebieskipasek #cwiczzwykopem
BOYAR - Plusujemy w komentarzach, ktora wersja lepsza : przed (po lewej), po ( po pra...

źródło: comment_YUFuUeFC7G8A2ZgTy63iKHNN0y3G1Cnu.jpg

Pobierz
  • 9
@BOYAR: Po lewej.
Mogłaby się trochę poruszać, żeby zgubić nieco te boczki, ale to kosmetyka. Jest kobieca i zgrabna, nie czaję jak można mieć kompleksy przy takiej figurze.

Po prawej - chłopięca sylwetka, dużo mniej pociągająca. Nie to, że bym z łóżka wyrzucił, ale nie działa na mnie taka figura.
@jamtojest: calkowicie sie z Toba zgadzam. Po lewej moze nie jest to idealna figura ale tak jak napisales, jesli juz to tylko delikatna korekta i koniec. Wedlug mnie tak powinna wygladac atrakcyjna kobieta.