Wpis z mikrobloga

Czy Kukiz weźmie udział w Marszu Niepodległości i będzie przemawiał ze sceny? Jakie atrakcje po marszu szykują organizatory? Jakie zespoły wystąpią? Co można zwiedzić w Warszawie w pobliżu trasy MN? Waham się, czy pojechać na MN, czy pójść na lokalne obchody. Frekwencja na 100% spadnie. Nikt ze znajomych, kto był w poprzednich latach, nie jedzie. Czym mnie zachęcicie, aby tłuc się 5h autobusem?


#marszniepodleglosci #ruchnarodowy
  • 9
@PatologiiZew: Widzę, że jesteś poinformowany. Czyli na koncert Kukiza nie ma co liczyć :/ Czy znacie oficjalne stanowisko Kukiza? Popiera ten marsz i bierze w nim udział? Prawda jest taka, że bez Kukiza dziś RN nie istnieje. A co z Kowalskim? Chciałbym powrotu do 2011 roku, kiedy marsz skupiał wiele środowisk łącznie z JKM, organizacjami katolickimi, nawet ludźmi z PiS i wieloma samorządowcami wyznającymi ideę Romana Dmowskiego.
@kamil150794: Miał iść kilka lat temu, ale nie chciał być na liście z Kobylańskim. Potem odżegnywał się od narodowców i JKM, ale kiedy oni weszli z jego list, sądziłem że zmienił stanowisko wobec marszu. Czy to oficjalna wersja, że Kukiz nie przyjdzie, czy spekulacje?
@PatologiiZew: Szkoda, że nie wystąpi jako gość honorowy. Znacznie wzrosłaby frekwencja na marszu. Mam ochotę udać się na zwiedzanie Sejmu i jednocześnie wziąć udział w MN. Czy to jest do pogodzenia? Niestety dopiero o 13:00 dojadę do Warszawy. Liczę, że organizatorzy udostępnią pełny plan MN, łącznie z godziną wyruszenia po przemówieniach i kto zagra po marszu.

PS. Sejm czynny do 17:00.
Liczę, że organizatorzy udostępnią pełny plan MN, łącznie z godziną wyruszenia po przemówieniach i kto zagra po marszu.


@WebCM: Nie da się dokładnie określić kiedy ruszymy. Pewnie w okolicach 15:00. Kilka przemówień i modlitwa na początku.

Szkoda, że nie wystąpi jako gość honorowy. Znacznie wzrosłaby frekwencja na marszu


@WebCM: Dla niego przyszliby nowi ludzie a przez niego wielu by nie przyszło. Wątpie czy wyszłoby na plus :)