Wpis z mikrobloga

@Laserade: doczepiłeś się akurat tego jednego przypadku i #!$%@? coś o zaoraniu, lmao. Chodzi tutaj o to, że jeżeli to muzułmanin coś zrobi, to niektóre wykopki KONIECZNIE muszę dopisać słowo "muzułmanin" żeby podkreślić że człowiek akurat tego wyznania to zrobił. Tak jakby nie wiem, nie wynikało to po prostu z tego że zrobił to CZŁOWIEK, a nie ktoś kto wierzy w swoją głupią religię. Dlatego też stosownym byłoby dopisywanie przy każdym
Tak jakby nie wiem, nie wynikało to po prostu z tego że zrobił to CZŁOWIEK, a nie ktoś kto wierzy w swoją głupią religię.


@Madotsuki:


Tak jakby nie wiem, nie wynikało to po prostu z tego że zrobił to CZŁOWIEK, a nie ktoś kto wierzy w swoją głupią religię.


Bo nie wynika, w krajach muzułmańskich takie zachowania są powszechne, a w Koranie jest wprost napisane, że kobiety nie wierzące w islam
@Laserade: w sumie odpisałeś mi całkiem sensownie, aż Ci odpiszę.

Bo nie wynika, w krajach muzułmańskich takie zachowania są powszechne, a w Koranie jest wprost napisane, że kobiety nie wierzące w islam można gwałcić. Problem ?


No ok, ale co jeżeli ten muzułmanin ma gdzieś swoją religię a zgwałcił tylko dlatego, bo chciał zgwałcić? Akurat jeżeli chodzi o muzułmanów prawdopodobieństwo tego jest pewnie trochę wyższe niż u katolików, ale nie ma
Patola patoli patolą. Przykro mi, ale nikt normalny takich partnerów sobie nie wybiera. Oczywiście to nie jej wina co się stało, lecz gdyby nie wchodziła w ogóle z takim mętem w kontakt to mogłaby uniknąć problemów. Stereotyp się potwierdza? Ludzie sami wkręcają się w akcje gdzie można zarobić guza, a potem lament, że guz na głowie.

23-latka z 44-letnim gościem, patusem po odsiadkach

Nie wiadomo, co skłoniło młodą matkę do zadawania się
Biały Polak katolik więził, gwałcił i oślepił dziewczynę.


@GangrenaM: Nie katolik, tylko pozer. Ktoś, kto uważa się za katolika, a jednocześnie nie przestrzega najważniejszego przykazania, jakim jest nakaz miłowania bliźniego, ma tyle wspólnego z katolicyzmem, co TVN z prawdą. Katolicyzm zabrania takich rzeczy, islam je dopuszcza, a wręcz nawet nakazuje, jeśli chodzi o niewiernych.

A że biały Polak - cóż, zwyrodnialcy zdarzają się w każdym kraju, z tym, że w krajach
Jest to lepszy argument niż wyciąganie krucjat, ciągle procentowe porównanie patologii w obu religiach, ani powód dla którego mamy utrzymywać nową patologię nie zjawiły się, ale wierzę że się pojawią - i tego też nie zrobi uchodźca. Jeżeli będzie pokrywać się z faktami, oczywiście.