Wpis z mikrobloga

@qusqui21: No tak, tylko muzułmanie maja WPISANE W DOKTRYNE eliminacje innowierców. Ten człowiek katolikiem nie był, nawet jakby się jako taki deklarował. Katolik czegoś takie by nie zrobił bo religia ZABRANIA a nie NAKAZUJE jak w przypadku muzułmanów.
@qusqui21: Unikasz odpowiedzi na pytanie. To po pierwsze. Po drugie jakbys znal bibilie to wiedzialbys ze chszescijanstwo potepia kamienowanie, a koran nie. Chcesz przyklady? Moze chcesz zobaczyc jak wyglada kamienowanie za rzekome sprofanowanie koranu? Teraz daj mi przyklad jak w imie religi katolickiej ktos kogos kamienuje. Malo tego, w krajach muzulmanskich obowiazuje kara smierci za posiadanie biblii, teraz daj mi przyklad kraju zachodniego opartego o kulture lacinska gdzie ktos komus scina
@Skellsen: Ja w przeciwniestwie do ciebie patrze na jednostki, a nie na grupy. Bo zbyt wielu ludzi ktorzy wyznaja islam, jest lepszymi ludzmi niz ja, madrzejszymi. Wiec skreslac wszystkich? Hitler tak robil, wszyscy zydzi zli. Wiadomo jak to sie skonczylo.
@qusqui21:

Jednostka jako grupa reprezentatywna na ktorej mozna opierac opinie o danej spolecznosci. Tego jeszcze nie grali. :D
Ps. Jakby Beck poszedl na wspolprace to najprawdopodobniej zajelibismy Moskwe. Patrzac przezpryzmat czasu, zle by bylo?
@qusqui21: Problem z imigrantami zaczyna się wtedy jak się zbijają w duże grupy i zaczynają wojować jak im nakazuje religia. Jestem przeciwnikiem dopuszczenia do sytuacji takiej, kiedy populacja muzułmanów i innych na danym terenie przekroczy pewien poziom. Czy to jest razsizm? Nie wiem mam to w dupie.
No ok, ale co jeżeli ten muzułmanin ma gdzieś swoją religię a zgwałcił tylko dlatego, bo chciał zgwałcić?


@Madotsuki:

Problemem jest to, że islam to nie tylko religia, ale cały ustrój i system wychowania. Nawet mniej religijni muzułmanie są wciąż wychowani w systemie powiązanym z islamem, gdzie takie coś się uważa za normalne.

ale nie ma co ganić całej religii.

Jest. W niej jest wyraźnie zapisane, że gwałt na "niewierzącej" jest
@GangrenaM: No kto by pomyślał, na 40 milionów białych polaków z tego 36 milionów katolików ktoś kogoś zgwałcił i oślepił, niebywałe. Szok. Niejeden badacz danych statystycznych złapał się pewnie za głowę.