Wpis z mikrobloga

@mnsp:
@botereq: Ceny sa bardzo rozne, zalezy czy klient jest ogarniety i bedzie chcial posiadac ksiege znaku. Cena ksiegi jest znowu bardzo uzalezniona od jej obszernosci, znam firme ktora brala pare lat temu za podstawowa ksiege 500pln i jest to bardzo malo. Z kolei tworzyc samo logo to nie ma zadnego glebszego sensu, zatem rozstrzal jest od kilku stowek do kilkunastu tysiecy.

Ksiegi producentow samochodow na przyklad maja po kilkaset
kolei tworzyc samo logo to nie ma zadnego glebszego sensu


@marlow: A niby po co Januszowi księga znaku?
Rozumiem duże firmy, papiery firmowe itp. ale Januszowi to zupełnie niepotrzebne.

Jak dla mnie to najważniejsze jest logo. Umiejscowienie go później na wizytówkach i samochodach to pikuś.
Księga znaku, moim zdaniem, została stworzona właśnie po to aby wytłumaczyć klientowi za co płaci. Bo tak to było: "co ja mam zapłacić 5000 zł za
@Gezino: po to, ze jak masz ksiege, to materialy zaprojektowane przez rozne osoby (zazwyczaj tak jest, janusze zamawiaja jednorazowo za kazdym razem u kogo innego) sa jako tako spojne. Podstawowa ksiega ma kilka kartek a trzyma jako tako porzadek w identyfikacji. I umieszczanie logo na samochodach to nie jest pikus:) zwlaszcza jak przy kazdym projekcie grafik musi sie podjac zadania w stylu "mam logo w pionie a musze je umiescic na