Wpis z mikrobloga

Witajcie mirki, myślę, że mam naprawde fajny pomysl na mobilną appke a w przyszłości może strone internetową, wiekszośc jest juz zaprojektowana, niestety nie mam umiejętności aby to zakodować.
Czy jest na sali ktoś, kto chciałby zająć się ze mną tym projektem ? Współpracowalibyśmy na równi, może coś z tego wypali...?
W internecie jest masa fanatyków tuningu samochodowego (w tym ja) Każdy chciałby się pochwalić swoim samochodem lub szukać inspiracji wśród innych na nowe mody.

Generalnie aplikacja byłaby swojego rodzaju magazynem, ale każdy moglby założyć swoje konto, komentować, lajkować, udostępniać innym, dodawać zdjęcia i informacje o swoim samochodzie itp.
Artykuły dzieliłyby się na kategorie, np. DIY, felietony, nowości itp. a kazdy artykuł, zdjęcie czy komentarz byłyby tagowane, coś jak na wykopie

Jeśli jesteś zainteresowany to napisz do mnie! Chętnie opowiem ci więcej, może sprowadzisz mnie na ziemie albo zechcesz działać razem ze mną!

#kodowanie #webdev #ios #android #windowsphone #smartfon
Vantrilio - Witajcie mirki, myślę, że mam naprawde fajny pomysl na mobilną appke a w ...

źródło: comment_jGhKgjepnq1YpSgZssSAxFL4yhKuFYYR.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vantrilio: ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie, czasy są takie że nie liczy się pomysł, a jego realizacja. Jak nie masz kasy żeby zapłacić programiście to szukasz frajera, nie licz na zgłoszenia.

A sam pomysł rewolucyjny nie jest, facebook samochodowy tylko wśród matich i sebów wypali, nikt za to złamanego grosza nie da, a większość wozów to będzie civic i golf TDI po tjuningu ( ͡°
  • Odpowiedz
@Ginden: to znaczy, że ja daje design a ty kod, niestety nie stać mnie żeby opłacić kogoś kto mógłby to zrobić, liczę za to na uczciwość a może coś z tego bedzie ?

@Krisskow: pewnie pomyślę o tagu #stancefreaks - mega chciałbym żeby to wypaliło, ale nie wiem czy będę w stanie znaleźc kogoś kto może mi w tym pomóc!
  • Odpowiedz
nie każdy używa twittera, tak naprawde nie znam zbyt wielu uzytkownikow, a aplikacje można wypromować na wszelakich forach motoryzacyjnych


@Vantrilio: Tej Twojej apki używa jeszcze mnie osób ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chodzi mi o to że nie ma w tym niczego odkrywczego, połowa popularnych aplikacji ma takie funkcje. Równie dobrze może to być Facebook, Instagram albo coś innego.
  • Odpowiedz
@LordOfTheBananas: cóż, sprowadziles mnie troche na ziemie, ale chyba nie porzuce projektu, może uda mi się kogoś znaleźć, jak narazie mam fajną pozycje (tak myślę) do portfolio a może nawet samemu ida mi się zakodować to jako strone internetową, nie aplikacje : O
  • Odpowiedz