Wpis z mikrobloga

Czy ktos inny też tak jakby... stracił zainteresowanie co do #doctorwho? ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie oglądałam na razie żadnego odcinka z 9 sezonu oprócz pierwszego, nawet finał s8 przyszedł mi z trudem, a potwierdzenie obecności Moffata w s10 już w ogóle wywróciło mi gałki do jakiejś odległej orbity - mam wrażenie, że Moffat już dawno się wypalił i jego największym plot twistem jest teraz brak plot twistu (,)


ogólnie to bardzo się martwię o show, pomysły Moffata już dawno przestały zaskakiwać i jego technika już nie sprawia takiego wielkiego wrażenia. A szkoda, bo Capaldi mógłby po prostu rozkwitnąć pod nowym dowództwem (,)

#doctorwho #drwho #seriale #zalesie
  • 11
@Turqi: Ja to samo. Nie oglądałem żadnego odcinka z 9 sezonu, finał 8 to było dla mnie za dużo. Za czasów RTD każda nowa postać była wprowadzana powoli- Doktor kogoś poznawał, nawet nie wiadomo było czy to akcja na jeden odcinek czy ktoś zostanie na dłużej. Odcinki poznania Rose, Jacka, Donny itd to poezja. A teraz? Wchodzi 50 nowych postaci które Doktor zna nie wiadomo skąd (Tasha Lem, Strax, Jenny itd
@Kazak77: znajomi polecali mi sezon 9, ale sprawdziłam opisy i kompletnie to do mnie nie przemawia (,) znowu ciasne futurystyczne tunele i tylko 2 odcinki osadzone w przeszłości, noż#!$%@?ć, tak bardzo mi brak jakiejś sylwetki historycznej ( ͡° ʖ̯ ͡°) jedynym ciekawym elementem jest postać Ashildr, co do której nie udało mi się kompletnie uniknąć spoilerów - nie zdradzając za dużo, dzieje się
@Turqi:
Z 9 serii warto właśnie obejrzeć 5 i 6 odcinek - ale poza jedną postacią i fajnym nawiązaniem do 4 serii to i tak przeciętne epizody.

Mnie najbardziej denerwuje, że doktor miał szukać swojej planety, a nic w tym kierunku nie robi już od półtora sezonu.