Wpis z mikrobloga

@emtei: ja mam, posiadam od sierpnia, co dzien wymieniam baterie bo mam 2 i wkladam sobie swieza, przez to klapka w jednym miejscu zarobiła minimalne pękniecie, ale trzyma mocno, nie przewiduje wymiany klapki. co do baterii to spokojnie moze wtrzymac 2 dni na jednej, najdluzej wytrzymał mi 3 dni, co do zatrzaskow od otwierania to wszystkie sprawne i nic nie skrzypi, szkoda pekniecia ale liczyłem sie z tym. ale nowe
  • Odpowiedz
@emtei: 2 dni normalnego uzywania, dzownienie, sms, net, wykop, fora muzyka ze 3h, jesli ktos mocno non stop majstruje to wiadomo ze zaden dlugo nie pociagnie. ale jeden solidny dzien nawet zabawy jest jak w banku.

co do endomondo to zezarł mi dziś jakies 12% z włączonym spotify na słuchawkach, trackingiem z 3g i gps i co jakis czas lookałem na ekran. wg mnie daje rade
  • Odpowiedz
  • 0
@Razr: imho s3 jest taki se, poproś o demonstrację w szklepie i zdecyduj czy da się żyć z amoledem pentile. Ja nie mógł bym....
  • Odpowiedz
i jak z wytrzymałością bo to to plastikowe jest


@emtei: te telefony wyglądają na takie zabaweczki, ale są wytrzymałe bardziej niż te stare... miałem omnię, teraz mam pierwszego SGS, oba spadały mi tyle razy, że nie sposób zliczyć, a jedynie co to w przypadku upadku na ostrzejsze powierzchnie rozpadają się na 3 części (z baterią i klapką). Nigdy nie miałem jednak z tego powodu żadnych problemów.
  • Odpowiedz
@Jubei: ale #!$%@?. amoled jest zajebisty, po przesiadce z sensation to po prostu magia nie kolory :D pentile na poczatku nowy user z lcd widzi ale po 2 tygodniach przestalem na to zwracac uwage. jest nowy andek i bedzie w maju 4.2.2 oficjalny prawdopodobnie :)
  • Odpowiedz
@emtei: trase dzis mialem 6.56.km więc nawet maraton ci z endomondo wytrzyma ;) juz o jedzie z rowerem nie wspomne no i jest plus ze mozesz za stwoke kupic druga baterie i na wypady za miasto masz zapasowa, swietna sprawa, iphonowcy i htceki tego nie znaja dlatego tak marudza ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@madtrexx: wow.. Nie tak ostro siostro.. Jak ktoś lubi przesycone kolory i widoczne pixele to zajebiście. Nie mam nic do reszty hardware - zajebisty telefon, ale ekran to już subiektywna ocena. Więc back off foo... B-|
  • Odpowiedz
@Jubei: widoczne piksele?? to ty masz tak slaby wzrok ze trzymasz telefon 10cm od oczu? to jest nawet niezdrowe. 306ppi ma i wg mnie to akurat w sam raz. do tego jak na tą cene jaka sie utrzymuje teraz to nie ma nic lepszego jesli chodzi o uniwersalnosc i co by nie bylo niezawodnosc. tylko nie polecam tego od samsunga oryginalnego jakby klapko-case na ekran, bo kur..cy mozna dostac jak
  • Odpowiedz
@kasper93: dokładnie, ekran się nie rysuje, to najważniejsze, reszta już jest mało istotna..

też na początku miałem futerał, ale potem z tego zrezygnowałem, bo jest to w sumie denerwujące, a poza tym podpada trochę pod cebulactwo ;p
  • Odpowiedz
@emtei: s3 ma dziwną gospodarkę zarzadzania energią - jak dzwonisz i sms-ujesz długo trzyma bateria - jak bedziesz sie bawil - w cos grał itp... ładowanie codzienne.

generalnie polecam - przy korzystaniu zgodnie z przeznaczeniem telefonu 2-3 dni
  • Odpowiedz
@Jubei: no i po co w takim razie nadal odpisujesz? logiczne jest, że ekrany lcd nie maja pentile, tak samo są amoledy bez pentile, ale te z rgb dłużej sie nie psujooo. i mnie w sumie nic nie obchodzi co ci sie podoba a co nie. ja tu odpisuje informacje i fakty a nie gusta. bo takie bylo pytanie.
  • Odpowiedz
@adulski: dla mnie właśnie normalnym przeznaczeniem jest: 3g przez 100% czasu, praktycznie co chwile na internecie podczas jazdy pociągiem, na wykladach, ogólnie zawsze ale to jest w pomieszczeniach itp więc jak wytrzymie np 12h to jest ok, najważniejsze dla mnie ile wytrzyma na np całodniowej wycieczce rowerowej z włączonym endomondo i ekranem caly czas.
  • Odpowiedz