Wpis z mikrobloga

Powiem wam coś mirki.
1. bądź #rozowypasek
2. zdradź emocjonalnie swojego #niebieskipasek z jakimś innym typkiem
3. #niebieskipasek ma dostep do twojego emaila i zmienia hasło ale potem chce ci to zwrócić bo to głupie (pic rel)
3.1 niebieski próbuje to zakończyć bez kłótni (pic rel)
4. powiedz żeby #!$%@?ł bo przeszkadzasz mu jak oglądasz film ze swoim nowym niebieskim
5. na drugi dzień napisz na mirko(na którym masz zerową aktywność bo to portal dla debili według ciebie) WPIS
6. zablokuj ex niebieski żeby nie mógł odpisywać na twojego posta
7. miej 16 lat

#logikarozowychpaskow ##!$%@? #przegryw #truestory
Quenas - Powiem wam coś mirki.
1. bądź #rozowypasek
2. zdradź emocjonalnie swojego ...

źródło: comment_vOxpOwqCe0iSPhszQmT2SPstQAp7EJE8.jpg

Pobierz
  • 322
@przemyslany_nick: Po prostu się rozstaliśmy a ona chciała mi dalej życie układać więc powiedziałem że tak nie będzie, ona że mi odda tego skina to ja ok, błąd zrobiłem że zmieniłem hasło(#!$%@? wie po co). Wcześniej kilka dni mieliśmy przerwę podczas której ona poznała "dobrego kolegę" Piotrka a mi po rozstaniu powiedziała że jak chcę się z nią przyjaźnić to musze #!$%@?ć ze znajomych jedną przyjaciółkę. Tyle.
@przemyslany_nick: @KarmazynowyPrzyplyw:
A ja oczywiście byłem niewierny bo spotkałem się z moimi przyjaciółmi na pizzy XD?(Z moim przyjacielem i jego dziewczyną dla informacji innych)
Dałem jej ten prezent 2.10(czyli te 25 euro na steam), rozstaliśmy się 26.10 i tego samego dnia ona za te pieniądze kupiła tego skina o wartości 25 euro i chciała mi go dać(wiadomo ban na trade 7dni na steamie więc i tak musiałbym czekać).
Z mojej
Quenas - @przemyslany_nick: @KarmazynowyPrzyplyw: 
A ja oczywiście byłem niewierny b...

źródło: comment_YVhS1z1jteRfJVWJ7oBnNv2FATSiYzdJ.jpg

Pobierz
@przemyslany_nick: odpowiem zupełnie szczerze, Piotrek wiedział od początku o Bartku i nawet głupiego buziaczka na fb nie wysłałam mu dopóki jeszcze byliśmy razem. Po prostu zainteresował się tym co zaczął Bartek o mnie pisać i oczywiście o nim, bo jakby mogło być inaczej. Bo przecież miałam "fagasa" na boku.