Wpis z mikrobloga

Powiem wam coś mirki.
1. bądź #rozowypasek
2. zdradź emocjonalnie swojego #niebieskipasek z jakimś innym typkiem
3. #niebieskipasek ma dostep do twojego emaila i zmienia hasło ale potem chce ci to zwrócić bo to głupie (pic rel)
3.1 niebieski próbuje to zakończyć bez kłótni (pic rel)
4. powiedz żeby #!$%@?ł bo przeszkadzasz mu jak oglądasz film ze swoim nowym niebieskim
5. na drugi dzień napisz na mirko(na którym masz zerową aktywność bo to portal dla debili według ciebie) WPIS
6. zablokuj ex niebieski żeby nie mógł odpisywać na twojego posta
7. miej 16 lat

#logikarozowychpaskow ##!$%@? #przegryw #truestory
Quenas - Powiem wam coś mirki.
1. bądź #rozowypasek
2. zdradź emocjonalnie swojego ...

źródło: comment_vOxpOwqCe0iSPhszQmT2SPstQAp7EJE8.jpg

Pobierz
  • 322
  • Odpowiedz
@przemyslany_nick: koniec końców Bartek nie był przyjacielem nigdy po rozstaniu. A sama zaproponowałam że musimy trochę odpocząć od siebie bo za dużo złego się dzieje, a to że się rozstaliśmy to był wspólny pomysł i nie chodziło o żadnego fagasa ani żadną dziewczynę :)
  • Odpowiedz
@przemyslany_nick: Stanęło to że ja miałem pewne problemy i wiedziałem że ona jest zmęczona i zgodziłem się na tą przerwę. Wcześniej mi układała życie(tj. z kim mam się zadawać). Rozstaliśmy się w dobrych stosunkach abym po chwili usłyszał że mam się z jakąś inną nie zadawać(PO ROZSTANIU). Dla mnie to było chore. Czysta hipokryzja.
  • Odpowiedz
@chronoire: Nie mam ochoty już tego ciągnąc. Po co ta kłótnia, nie możesz już po prostu tego zostawić? Nie ma nas. Koniec, nie interesuj się mną bo ja tobą nie mam zamiaru.
  • Odpowiedz
@Klopsztanga: Tak. Kazała mi usunąć z życia przyjaciółkę którą znałem 2 lata przed tym zanim poznałem się z Pauliną. Ok dobra związek ważniejszy usunąłem ją. Po rozstaniu zaprosiłem znowu tamtą by ją przeprosić że bez słowa ją usunąłem.
  • Odpowiedz
@chronoire: nie uważasz, że jednak trochę głupie jest, zerwać z chłopakiem i w ciągu paru dni związać się z nowym? Jak dla mnie to oznaka, że jednak go nie kochałaś... bo jeśli by tak faktycznie było, to na innych nie chciało by się nawet patrzeć... przez jakiś okres.
Jeśli znów nie jesteście razem, to starasz się usilnie zakończyć ten związek, niż starać się naprawić.
  • Odpowiedz