Wpis z mikrobloga

ZNACIE TE STACJE RADIOWE, NIE? XD NAJPOPULARNIEJSZE, TAKIE SĄ NAJLEPSZE, TAKIE "POZYTYWNIE #!$%@?ĘTE" SZALONE. #!$%@? MUZYKA, DARCIE RYJA, DZWONIĘ BO KONKURS, PŁACZE BO WYGRYWAM, GRAM TE SAME PIOSENKI W KÓŁKO DO PORZYGU, NA ANTENIE REKLAMA MEDIA EXPERT, Z GRAMOFONU HITY NA CZASIE, A NA DOJEBKĘ SARSA, ENEJ I VIDEO. PUŚĆMY DUET PITBULLA Z ENRIQUE BO WYTWÓRNIE KAZAŁY, GORĄCY PRZEBÓJ XDDDD
ALE JAK MNIE NIE SŁUCHASZ GDY JESTEM NAJGORSZA TO NIE ZASŁUGUJESZ NA MNIE GDY JESTEM NAJLEPSZA, WIADOMO XDDDDDD
CIEKAWE KIEDY JESTEŚ NAJLEPSZA
CHYBA JAK RADIO WYŁĄCZONE MASZKARO CHOCIAŻ TEŻ NIE BO WTEDY W KOŃCU CIĘ NIE SŁYCHAĆ XDDDD

#gorzkiezale
#eska
#radio
#rmffm
#radiozet
  • 33
@name_taken: ja ludzi w pracy katuję Trójką (chociaż w sumie nie muszą słuchać jeśli nie chcą). Też miewa gorsze momenty i irytujące audycje, ale przynajmniej nikt w tym radio nie wrzeszczy i jest większa różnorodność muzyczna.
@Tomaszu: RMF maxxx i Eska to najgorszy rak. Typowe radio dla gimbazy i hehe studenciaków. Wszyscy pozytywnie #!$%@?ęci. Pomijając muzykę, ale spikerzy to chyba wciągają dobry koks przed każdą audycją i #!$%@?ą ze swoimi ćwierćinteligentnymi słuchaczami co będą w weekend robić. No jak tam mati hehe jak sobie radzisz z egazminami, - no wiesz hehe sesja to wojna więc kip kolm i kokodżambo do przodu heheh.