Wpis z mikrobloga

Taka refleksja mnie naszła po przeczytaniu tego posta...
Każdego indywidualna sprawa czy bierze prysznic rano czy wieczorem, ja biorę prysznic codziennie rano. Jak gdzieś wychodzę po pracy ze znajomymi czy coś to też prysznic. Przed snem się jedynie myje, bo nie mam dla kogo pachnieć w łóżku jeszcze. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie w przyszłości i przed snem będę robił szybki prysznic, ale to nie o tym.

Zastanawia mnie fakt skąd gość wziął fakt, iż włosy myje się raz na dwa dni, bo inaczej się przetłuszczają?
Jak to jest u Was #niebieskiepaski, które mają średniej długości włosy modelowane lub nie?
Wcześniej zaczesywałem włosy na bok i nie zwracałem uwagi czy myłem codziennie czy nie, ale od niedawna używam lakieru do włosów i raczej myję szamponem codziennie, ale zauważyłem, że włosy są jakieś takie "sianowate".

Zapuszczam włosy, bo chcę coś na styl tego gościa z obrazka, ale z takim sianem jak mam teraz to raczej bardzo cięzko będzie mi uzyskać takie włosy. To zależy od natury człowieka, że ma takie włosy czy trzeba kupować jakieś odżywki za setki złotych?

W sumie zawołam też #rozowepaski, bo się znają. #wlosy
Pobierz weeden - Taka refleksja mnie naszła po przeczytaniu tego posta... 
Każdego indywidua...
źródło: comment_pACHvOUzMOCCK0v7ttMd7BOjNqu7cFdT.jpg
  • 27
@weeden: Z 2 miesiące, nie muszą być bardzo długie cumplu :) Używam gumy do stylizacji od Joanny, musisz sobie sporo tego gówna na włosy wrzucić :/ Ale efekt końcowy jest super, serio :)