Wpis z mikrobloga

Taka refleksja mnie naszła po przeczytaniu tego posta...
Każdego indywidualna sprawa czy bierze prysznic rano czy wieczorem, ja biorę prysznic codziennie rano. Jak gdzieś wychodzę po pracy ze znajomymi czy coś to też prysznic. Przed snem się jedynie myje, bo nie mam dla kogo pachnieć w łóżku jeszcze. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie w przyszłości i przed snem będę robił szybki prysznic, ale to nie o tym.

Zastanawia mnie fakt skąd gość wziął fakt, iż włosy myje się raz na dwa dni, bo inaczej się przetłuszczają?
Jak to jest u Was #niebieskiepaski, które mają średniej długości włosy modelowane lub nie?
Wcześniej zaczesywałem włosy na bok i nie zwracałem uwagi czy myłem codziennie czy nie, ale od niedawna używam lakieru do włosów i raczej myję szamponem codziennie, ale zauważyłem, że włosy są jakieś takie "sianowate".

Zapuszczam włosy, bo chcę coś na styl tego gościa z obrazka, ale z takim sianem jak mam teraz to raczej bardzo cięzko będzie mi uzyskać takie włosy. To zależy od natury człowieka, że ma takie włosy czy trzeba kupować jakieś odżywki za setki złotych?

W sumie zawołam też #rozowepaski, bo się znają. #wlosy
weeden - Taka refleksja mnie naszła po przeczytaniu tego posta... 
Każdego indywidua...

źródło: comment_pACHvOUzMOCCK0v7ttMd7BOjNqu7cFdT.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@weeden: Dobry szampon z odzywką, mając nawet taki i tak mi się niszczą włosy. Mam taka fryzurę jak ze zdjęcia, używam gumy do włosów. Trzeba inwestować w kudły też
  • Odpowiedz
@weeden: Po co ci włosy człowieku... wypadną , spalą się albo zgubią albo okaże się , że wyszły i nie dają znaku życia. I co poźniej będziesz robił posty na wykopie , że od czterech dni nie widziałeś włosów i nie dają znaku życia. Włosy to tylko kłopoty...
  • Odpowiedz
@weeden: Bo lakier niszczy włosy, lepiej kup sobie jakiś spray do modelowania albo dawaj trochę żelu/gumy/pasty - pobieżnie przeczesz fryzurę palcami. Do tego odżywka (im bardziej naturalna, tym lepiej). Pamiętaj tylko, że bezpośrednio po nałożeniu, włosy robią się śliskie i trudno całość ułożyć :/ Lepiej robić to wieczorem.
  • Odpowiedz
@weeden: Zależy czym układasz włosy. Moje po umyciu też są jak siano, ale używam pasty Rough Rider Kevin-a Murphy-ego i robi różnicę w porównaniu do innych specyfików. Drogi ten badziew, ale wydajny. Jedno opakowanie na 3 miesiące starcza.
  • Odpowiedz
@Novokaine Wiadomo, że drogi nie musi być lepszy. W większości wypadków pasty i pomady mają dodatkowo różne składniki odżywiające i nawilżające. Najgorsze chyba co może być to używanie zwykłego żelu i lakieru.
  • Odpowiedz
@weeden: Ja używam tylko szamponu z odżywką i najbardziej prostej gumy "suchej" czy jak to nazwać, włosy są dość sztywne i wyglądają naturalnie. Tak na prawdę efekt z tego filmu uzyskasz nawet na przysłowiowym szajsie za 5 zeta. Tylko efekt nie będzie tak długotrwały no i włosy nie dostaną tyle wartości odżywczych co z lepszego produktu. Jak mieszkasz w wiekszym mieście, podjedź do modnych i staromodnych barbershopów. Pracują tam zajawkowicze i
  • Odpowiedz
@weeden: wszystko zależy od kondycji włosów, ogółem najlepiej myć włosy naturalnymi produktami lub używać delikatnych szamponów to nie będą się tak szybko przestłuszczały
  • Odpowiedz
@weeden: nie używaj szamponów z odżywką, w stylu 2w1, bo one przetłuszczają włosy. Jak na męskie potrzeby Sayossy nie są złe, ale proponowałabym szampon z Tołpy albo z Ives Rocher, rosyjskie czarne mydło babuszki Agafii albo jakiś dla dzieci xD A sianowate robią się od lakieru, on ma w składzie alkohol i mocno wysusza końcówki -> zamień na pastę/gumę.
  • Odpowiedz
@weeden: Byłem u fryzjera i pokazałem mu dokładnie to samo zdjęcie i fryz mam taki sam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja myję się codziennie rano, jeśli włosów nie umyję to następnego dnia mam już tłuste ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz