Wpis z mikrobloga

Mirasy, czy kawa jest nieodzownym elementem waszego poranka? Chciałem przestać pić kawę ale nie jestem w stanie funkcjonować bez niej. Czy znacie może jakieś substytuty małej czarnej? #kawatime #nalog
  • 78
  • Odpowiedz
@wojtuswww:
Zielona herbata.
Jak nie możesz się przestawić to spróbuj najpierw pić coś w stylu Ricore- trochę to kofeiny ma i smakuje prawie jak kawa, ale stricte kawa to nie jest. Łatwiej dzięki temu przezwyciężyć nawyk.
  • Odpowiedz
@ossj: Yerba jest inna. W sensie inaczej działa. W założeniu nie daje natychmiastowego kopa (choć są gatunki, że działają już po chwili ;)), ale rozkręca się stanowczo. Efekt utrzymuje się cały dzień jeśli popijasz. I bardziej w formie trzeźwego umysłu i energii. :)
  • Odpowiedz
Ja pije tykwę często zamiast kawy. Ma taurynę która pobudza lepiej niż kofeina. Na mnie robi lepsze wrażenie szczególnie jak muszę rano wstać. Polecam Rosamonte i Pajarito
  • Odpowiedz
@wojtuswww: Trzeba po prostu odstawić. To pewnie zależy od organizmu i wyspania ale ja po odstawieniu kawy chodziłam prawie 2 tygodnie ciągle przysypiając. A jak już się odzwyczaisz a lubisz smak kawy to trzeba pilnować żeby "nałóg" nie powrócił ;)
  • Odpowiedz