Wpis z mikrobloga

@ossj: Yerba jest inna. W sensie inaczej działa. W założeniu nie daje natychmiastowego kopa (choć są gatunki, że działają już po chwili ;)), ale rozkręca się stanowczo. Efekt utrzymuje się cały dzień jeśli popijasz. I bardziej w formie trzeźwego umysłu i energii. :)
@wojtuswww: Trzeba po prostu odstawić. To pewnie zależy od organizmu i wyspania ale ja po odstawieniu kawy chodziłam prawie 2 tygodnie ciągle przysypiając. A jak już się odzwyczaisz a lubisz smak kawy to trzeba pilnować żeby "nałóg" nie powrócił ;)
@maciekawski: no mowię, że gorzka w smaku ciężko to do czegoś porównać. Mi nie smakuje w ogóle ale nie pije dla smaku jak kawę tylko duszkiem i po sprawie. Tak daje energię wg mnie lepiej niż po kawie. Kup sobie na próbę małą paczkę i zobaczysz czy Ci smakuje i jak na Ciebie działa
@wojtuswww: Zacznij od wysypiania sie, jesli masz z tym problemy to poczytaj o higienie snu (najwazniejsze punkty to codzienna poranna pobudka, nie pic kawy wieczorem i klasc sie spac gdy jestes zmeczony). Nastepna istona rzecza jest codzienny poranny sport - silownia i bieganie lub inne oporowe i areobowe. Po 2 rygodniach Twoj organizm tak sie przyzwyczai, ze bedziesz czekal rano az wreszcie budzik zadzwoni.