Wpis z mikrobloga

Czego boją się w „Wyborczej”

Znany i lubiany publicysta Ziemkiewicz pisze: Część akcji „Agory” była w posiadaniu OFE. I wraz z aktywami OFE trafiła do ZUS. Nie sprawdzałem prawdziwości tej plotki, bo mnie to nie interesuje.

Tak tak, nie sprawdził, bo po co, w prawicowej publicystyce chodzi przecież o to, zeby pluć na innych, a że nie sprawdził, phi, normalka u sługusów gangu Kaczyńskiego.

#neuropa #polityka
  • 29
@GilbertEatingGrape:
Pięknie manipulujesz.
Artykuł nie jest oparty na plotkach, tylko na plotce która chodzi w środowisku.
Ziemkiewicz pisze o nastrojach w środowisku, bez analizy czy chodzące plotki są prawdziwe.

Odróżnij prawdziwość plotki, od prawdziwości czy taka plotka chodzi.
Akurat mam wiedzę, ze środowiska, o tym że taki plotki chodzą, więc Ziemkiewicz pisze prawdę.
@erbo: też pięknie manipulujesz:
- plotka 1: po Agorze chodzą plotki
że
- plotka 2: PiS będzie zwalniał pracowników Agory
bo
- plotka 3: ZUS ma udziały w Agorze
Nieistotne, że Ty jesteś przekonany, że plotka 1 jest prawdziwa, nie jesteś publicystą i nie masz tego jak udowodnić. Odnoszę się do plotkarskiego serwisu uziemkiewicza.pl
@erbo: nie wiem jaki jest akcjonariat Agory, ale 15% w żaden sposób nie wpływa na podejmowanie jakichkolwiek decyzji w spółce. Nawet jeżeli mają największy pakiet akcji to PZU zależy na ZYSKU z spółki a nie jakiś politycznych rozgrywkach. Nikt rozsądny (a tylko taka osoba ma szansę być prezesem pzu) nie posadzi Z na jakimkolwiek stołku w agorze
@krzych0: Mało się znasz na spółkach i zależnościach biznesowych.
Kulczyk mając 5% sterował wielkim Orlenem, więc śmieszna Agora uzależniona od reklam jest całkowicie do opanowania.
Nikt nie chce Z nigdzie sadzać, chodzi tylko o to że jakby chcieli to mogą tak zrobić.
@erbo: Okej, widzę że mamy specjalistę w towarzystwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

34,7% należy do Agora Holding, które jest własnością właścicieli i założycieli.

Co do Kulczyka to nie przypominam sobie żeby sterował wielkim orlenem mając 5%. Za to skarb państwa mający 27,5% już tak. Widzę że masz wiarygodne źródła jak Z :)
BTW jeżeli wpływał na decyzje w Orlenie, to dlatego, że był jednym z najlepszych biznesmenów
@krzych0:
@erbo: Okej, widzę że mamy specjalistę w towarzystwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

34,7% należy do Agora Holding, które jest własnością właścicieli i założycieli.

Co do Kulczyka to nie przypominam sobie żeby sterował wielkim orlenem mając 5%. Za to skarb państwa mający 27,5% już tak. Widzę że masz wiarygodne źródła jak Z :)
BTW jeżeli wpływał na decyzje w Orlenie, to dlatego, że był jednym z