Wpis z mikrobloga

Wiecie, że jak wbijecie sobie teraz na serwery CS1.6 to ludzie którzy tam grają nie maja pojęcia o istnieniu CS:GO, a gdy zapyta się ich o nową wersje CSa, to można wyłapać bana na ich serwie. Żyją sobie tam, jak w jakimś rezerwacie i dalej Techno i Disco Polo przegrywa im miedzy rundami.
Coś pięknego, aż łezka się może w oku zakręcić.
#csgo #heheszki #gimbynieznajo
  • 22
@qlimax3: @Behemoth-: Tak jest z każdą grą, która ma już swoje lata. I tak samo będzie z GO za 10 lat. Określone pokolenie przywiązuje się do konkretnych tytułów i przy nich zostaje. Pamiętacie Tibie? Jakiś czas temu pograłem 3 dni. Sami ludzie 20+, zupełnie inna bajka niż kiedyś.
@ktoosiu: wciąż jest pełni serwerów DM, RP, Stunt, Party, jakieś mody ze strzelanek.
Ja od dobrych kilku lat gram na PBSDM tak z sentymentu, żaden ze mnie fan dm, ale lubię sobie wrócić i nostalgnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
btw jadę w tym roku na Qlimaxa :)


@Grarzynka:
PS nie jestem fanem tej imprezy i muzyki którą tam grają. Po prostu kiedyś spodobała mi się ta nazwa i tak już zostało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@qlimax3: myślałem, że mam do czynienia z fanem :) Sam nie siedzę już w temacie, ale lata temu sobie powiedziałem, że chociaż raz w życiu muszę jechać i właśnie w tym roku zamierzam sobie to odhaczyć na mojej liście to-do-in-life