Wpis z mikrobloga

  • 416
Wiecie, że jak wbijecie sobie teraz na serwery CS1.6 to ludzie którzy tam grają nie maja pojęcia o istnieniu CS:GO, a gdy zapyta się ich o nową wersje CSa, to można wyłapać bana na ich serwie. Żyją sobie tam, jak w jakimś rezerwacie i dalej Techno i Disco Polo przegrywa im miedzy rundami.
Coś pięknego, aż łezka się może w oku zakręcić.
#csgo #heheszki #gimbynieznajo
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qlimax3: taa, wbiłem na jakiś randomowy serwer 1.6 to po wejściu od razu się wybierało czy chcę AK ze skórką vulcan, czy redline... Wszyscy dragon lore zamiast zwykłej awki ... Faktycznie nikt tam nie wie o istnieniu GO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@qlimax3: @Behemoth-: Tak jest z każdą grą, która ma już swoje lata. I tak samo będzie z GO za 10 lat. Określone pokolenie przywiązuje się do konkretnych tytułów i przy nich zostaje. Pamiętacie Tibie? Jakiś czas temu pograłem 3 dni. Sami ludzie 20+, zupełnie inna bajka niż kiedyś.
  • Odpowiedz
@ktoosiu: wciąż jest pełni serwerów DM, RP, Stunt, Party, jakieś mody ze strzelanek.
Ja od dobrych kilku lat gram na PBSDM tak z sentymentu, żaden ze mnie fan dm, ale lubię sobie wrócić i nostalgnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
btw jadę w tym roku na Qlimaxa :)


@Grarzynka:
PS nie jestem fanem tej imprezy i muzyki którą tam grają. Po prostu kiedyś spodobała mi się ta nazwa i tak już zostało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@qlimax3: myślałem, że mam do czynienia z fanem :) Sam nie siedzę już w temacie, ale lata temu sobie powiedziałem, że chociaż raz w życiu muszę jechać i właśnie w tym roku zamierzam sobie to odhaczyć na mojej liście to-do-in-life
  • Odpowiedz