Wpis z mikrobloga

@MajkiGee: No cóż. Janusz Korwin-Mikke w młodych latach należał do komunistycznego Związku Młodzieży Socjalistycznej. Nic mi o takiej przeszłości członków Razem nie wiadomo.

A jakby ktoś nie wiedział, to między socjaldemokratami, a komunistami zawsze był mocny antagonizm.
  • Odpowiedz
Nic mi o takiej przeszłości członków Razem nie wiadomo.


@BongoBong: To spójrz na nagrania marszów 1 maja z połowy lat 2000. Jeśli to nie jest się łechtanie komunistycznymi ideałami to nie wiem co to jest.
  • Odpowiedz
@MajkiGee: To naturalne, że pewne kierunki patrzenia są wspólne po lewej stronie, podobnie jest po prawej stronie. Inne są za to proponowane rozwiązania.

Gadanie o wielkich podobieństwach to nic innego jak próba oczerniania wizerunku w nieuczciwy sposób.
  • Odpowiedz
@ktosMiUkradlNick: podniecacie się tymi wyborami jak mrówka ciąża, a partiami które nie weszły to już najbardziej. Właściwie to gowno Ci do tego na kogo głosowała babcia, jej wybór, tak samo mi gowno do tego ze głosowałes na korwina, chociaż go nie popieram. Naprawdę beka z wykopkow, którzy niczym rasowi socjologowie klasyfikuja społeczeństwo i niczym nieskazitelni politolodzy bardzo trafnie oceniają sytuacje na polskiej scenie politycznej. Beka z podludzi którzy nie tylko
  • Odpowiedz
@kemping: polecam zatem dodać tag #wybory do czarnej listy. Ja napisałem tylko co mi się wydarzyło przed wyborami a ty napisałeś wywód jakbym Ci kazał na coś głosować. Jak większość mam swoje zdanie.

I naprawdę dziwne wydaje Ci się że ludzie rozmawiają o czymś co jest w danej chwili popularne? Jak miałeś maturę też wkurzałeś się że inni cały czas o maturze przed jej napisaniem, w dniu jej
  • Odpowiedz