Wpis z mikrobloga

@whahazhutou: No bo zależy co będziesz miał na pierwszej wizycie... No ale jak kanałowe to na sto procent trucie zęba więc @adrenalina #!$%@? głupoty. Miałem 2 kanałowe w życiu i dużo mi serdeczna pani stomatolog opowiadała o tym, po co to robi, jak to robi, i czemu to robi.
@Drakalen: a tak w ogole to jak to jest po tym zatruciu? Na necie czytalem ze niby boli w #!$%@? i trzeba na tabletach jechac przez kilka pierwszych dni ( ͡° ʖ̯ ͡°) W sumie jak wyobrazam sobie ze mi ma taka zajebista dziure w zebie wywiercic to juz mnie skreca jak sobie mysle ze to znieczulenie #!$%@? da
@whahazhutou: Zatrucie mnie w ogóle nie bolało. Na tym polega, żeby nie bolało :P Ząb ci wtedy umiera, a następnie masz przeprowadzane kanałowe. (Które czasem lekko zaboli, ale to bardziej takie placebo, bo słyszysz wiertło. No, chyba, że bez znieczulenia ale nie wolno przeprowadzać tego zabiegu bez znieczulenia.)
@whahazhutou: Wierci ci, nie całkiem do nerwu. Wkłada ci tlenek jakiśtam, nie pamiętam co to. I tyle. To się trzyma. Można to mieć maksymalnie dwa tygodnie. (Raz coś podobnego, tlenek miedzi, aby sprawdzić czy ząb jest martwy lub nie, miałem 7 miesięcy bo olałem. Nigdy mnie tak ząb nie #!$%@?ł. :D Nie polecam.) Potem przychodzisz, wierci takim fajnym wiertłem grubym, aby wyleciała ta "trutka", wierci mniejszym, aż do nerwu. Następnie wyrywa
@Drakalen: ogolem to mi zalezy na czacie bo mam miec aparat zalozony a tu zaczal mnie ostatnio #!$%@? (tyle dobrego ze teraz a nie po zalozeniu aparatu), i ogolem rozchodzi mi sie o to czekanie pomiedzy wizytami bo moge tam siedziec te 3 godziny
@whahazhutou: No nic nie poradzę. Dopytaj się i powiedz o sytuacji to coś pewnie wymyśli. Moja mi nie dokończyła kanałowego, bo miałem kanał za szeroki. Więc wrzuciła spirytus, antybiotyki i w ogóle jakieś sci-fi do zęba, i jak będzie boleć to mam wrócić po wyjeździe dopiero. Bo akurat pod namioty jechałem, a ona na urlop po moich namiotach. Więc sama dała mi gwarancję (stratną dla niej w razie czego) i obniżyła
@Drakalen: ogolem to chodze do niej od kilku lat i zawsze bylo elegancko tylko ze sie teraz nie dogadalismy zbytnio bo ja myslalem ze wiem wszystko a ona tez myslala ze wszystko wiem skoro sie nie pytam xD
@Drakalen: tak jak napisałam - zależy od przypadku i stomatologa. jeżeli stomatolog jest dokładny to opatrunek będzie zmieniał co 3 dni (spotkałam się z tym przypadkiem sporo razy) więc nie #!$%@?ę głupot :)