Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, czytam mirko i własnym #!$%@? oczom nie wierzę.
Śmiejecie się z wyniku korwina? No #!$%@? bardzo zabawne jest to że będą nas #!$%@?ć w dupę kolejne pięć lat, no #!$%@? po prostu boki zrywać. Beka z kuców normalnie bo korwin miał #!$%@? wynik. Jesteście tak tępi że nie dostrzegacie że wraz z Korwinem przepadła szansa na normalność w tym kraju. Nie wiem #!$%@? z czego się tutaj cieszyć, dopiero co wróciłem z głosowania, 3 godziny liczenia głosów. Na 626 głosów 32 były na korwina, za każdym razem jak widziałem kartę z głosem na korwina to się uśmiechałem, w sercu zapalał się płomyk nadziei że ludzie dojrzeli i chcą zmian.
Ale się nie udało, Korwin przegrał?
To nie Korwin, to my to przegraliśmy, Korwin ma 10 baniek na koncie i ma z czego żyć, on kandydował dla nas #!$%@?, dla swojego kraju, swojej ojczyzny.
Tutaj już nie będzie lepiej, nasz naród jest skazany na wymarcie. Ewentualnie możemy żyć na emigracji w krajach zachodu.
Macie wybór, albo klepać biedę w kraju albo schować godność w kieszeń i podcierać dupy starym niemcom. Tym samym którzy gwałcili wasze babki.
To nie Korwin przegrał, to my przegraliśmy.
#korwin #jkm #wybory #feels #polityka
  • 76
  • Odpowiedz
@Lukas77986: A Ty co, wierzyłeś że Korwin wygra wybory? Bo wiesz, jak by miał nawet 6%, to i tak gówno by był w stanie zrobić, więc różnica tak naprawdę jest żadna. Realny wpływ kuców na wydarzenia = 0. I to było wiadome na długo przed wyborami, ale teraz macie ostateczne potwierdzenie. Może czas się pogodzić z faktem, że wyznajecie niszowe poglądy?
  • Odpowiedz
@angela09: Walczyłaś o wpisy, które utwierdzają w przekonaniu, że pewna część wyborców partii KORWiN (skłamałbym, że wszyscy, bo część to na pewno ideowcy) to w gruncie rzeczy nieogarnięci ludzie (skoro klepią biedę).
  • Odpowiedz
mam jeszcze trzecią opcję, zarabiać dobrze w kraju


@Banek3000: Szkoda, że połowa społeczeństwa nie może powiedzieć o sobie tego samego. "Ja mam dobrze, #!$%@? mnie to obchodzi, że kraj się zaraz #!$%@?". Weź się chłopie zastanów chwilę, bo właśnie przez takie myślenie jesteśmy w dupie. Korwin też ma 10 baniek i jednak coś próbował zmienić a nie się cieszyć, że on ma dobrze, a reszta Polski niech zdycha.

Ah -
  • Odpowiedz
@Strain: To juz jest znaczne przekolorowanie, nadinterpretacja tego, co napisał autor.
Powiem Ci mirku, że nie znam osoby, która głosuje na Korwina i jest nieogarnięta. Każda z tych osób chociaż w małym stopniu interesuje się polityką. Wlasnie osoby głosujące np. na PO to osoby podatne na propagandę i opinie innych,nieswiadome politycznie, najczęściej starsze. A ludzie "nieogarneci" , klepiacy biedę zwykle mówią "nie idę na wybory ,bo w tym państwie i
  • Odpowiedz
@shuukre:
Korwin jedyna nadzieja dla kraju? Przecież ten typ jest chory psychicznie, #!$%@? czasem takie bzdury jakby miał schizofrenie...
Schizofrenię, to ma Pani Kopacz, Tusk i inni członkowie rządu ;) nie Korwin. On jest świadomy tego, co mówi
  • Odpowiedz
@angela09: Interesują się polityką, a dziwią się czemu ZL nie dostanie do Sejmu w przypadku przekroczenia 5% głosów bądź dziwią się czemu PSL może mieć o wiele więcej mandatów niż KORWiN przy podobnym procencie głosów.

I jakbyście pomyśleli. Wprowadzenie pełnych postulatów Korwina spowodowałoby jeszcze większą radykalizację społeczeństwa w stronę pełnego socjalizmu. A z resztą, żyjcie w swojej oblężonej twierdzy. Jak komuś zależy na wolności to ją uzyska. Wystarczy chcieć, a
  • Odpowiedz
@Strain: nikt nie mówi o pełnych postulatach. Część z nich jest idiotyczna. To jest mimo wszystko niesamowicie mądry człowiek, w przeciwieństwie do niektórych osób , ktore sa obsadzone na wysokich stanowiskach ( np.pani Premier czy ostatni prezydent). Nie jest podatny na manipulacje, wie czego chce, wie czego potrzebuje państwo. Nadzieja była w tym, że dostanie się i przyblokuje chociaż trochę idiotyczne ustawy. Niestety..
  • Odpowiedz
Może mnie byłoby nabijania się z tego 4,9 gdyby nie maaaasa spamerów Korwina na wykopie.


@Banek3000: to.

Ja sam cisnę nieziemską bekę z 4,9%, chociaż szczerze to chciałbym korwina w sejmie.
Po prostu ten portal przez ostatnie tygodnie był tak #!$%@? spamem dla korwina, że trzeba odreagować i nacieszyć się bólem dupy kucy, które właśnie zderzyły się
  • Odpowiedz
@Lukas77986: kolejny, ktory mysli ze krol jest panaceum na wszystkie problemy. Myślisz, ze czemu jest taki popularny wśród młodzieży? Bo jeszcze nic nie wiedzą o życiu, a łapią sie na populistyczne hasła.
  • Odpowiedz
PIS też jest szansą na normalność


@Kejran: XDDDDDDDDDDDDDD

Weź :D z klauzulami sumienia, Smoleńskiem, prezydentem na Zamku KRÓLEWSKIM na Wawelu, służbą zdrowia, ZUSem, budżetem, zasiłkami i wszystkimi zajebistymi pomysłami PiSu.
  • Odpowiedz
za każdym razem jak widziałem kartę z głosem na korwina to się uśmiechałem, w sercu zapalał się płomyk nadziei że ludzie dojrzeli i chcą zmian


hahaha :D przedni ubaw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz