Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, czytam mirko i własnym #!$%@? oczom nie wierzę.
Śmiejecie się z wyniku korwina? No #!$%@? bardzo zabawne jest to że będą nas #!$%@?ć w dupę kolejne pięć lat, no #!$%@? po prostu boki zrywać. Beka z kuców normalnie bo korwin miał #!$%@? wynik. Jesteście tak tępi że nie dostrzegacie że wraz z Korwinem przepadła szansa na normalność w tym kraju. Nie wiem #!$%@? z czego się tutaj cieszyć, dopiero co wróciłem z głosowania, 3 godziny liczenia głosów. Na 626 głosów 32 były na korwina, za każdym razem jak widziałem kartę z głosem na korwina to się uśmiechałem, w sercu zapalał się płomyk nadziei że ludzie dojrzeli i chcą zmian.
Ale się nie udało, Korwin przegrał?
To nie Korwin, to my to przegraliśmy, Korwin ma 10 baniek na koncie i ma z czego żyć, on kandydował dla nas #!$%@?, dla swojego kraju, swojej ojczyzny.
Tutaj już nie będzie lepiej, nasz naród jest skazany na wymarcie. Ewentualnie możemy żyć na emigracji w krajach zachodu.
Macie wybór, albo klepać biedę w kraju albo schować godność w kieszeń i podcierać dupy starym niemcom. Tym samym którzy gwałcili wasze babki.
To nie Korwin przegrał, to my przegraliśmy.
#korwin #jkm #wybory #feels #polityka
  • 76
@Lukas77986:

Macie wybór, albo klepać biedę w kraju albo schować godność w kieszeń i podcierać dupy starym niemcom.

Słodki Jezu, świat widziany przez kucookulary jest przerażający.
Na szczęście ich nie noszę i mam jeszcze trzecią opcję, zarabiać dobrze w kraju.
A to że Korwin ma wynik 4,9 jest komiczne. Tak samo jak uważanie że jest jedyną nadzieją dla kraju bo tak to mamy dramat. Bądź poważny.
@deroo: jakby mu nie zależało to by nie prowadził kampanii wyborczej tylko siedziałby w kapciach w domu. Ta jego wypowiedź to zwykłe podnoszenie na duchu członków partii, wyborców i sympatyków.

@Banek3000: fakt autor wpisu trochę odleciał, ale trochę słabe jest wyśmiewanie wszystkich wyborców korwina że zabrakło 0,1%. Proszę śmiejcie się z korwina i wiplera bo to im się nie udało a nie wyborcom. Gdyby nie Korwin to nie wiem czy
@bodzi_dzwunik: a widzisz ja właśnie uważam że nie jest godny zaufania, on i Wipler. Podpadli mi tym że zaczęli bronić sebixów którzy w ten czy inny sposób przez własną głupotę kipnęli. Bo z jednej strony Korwin mówi "Chcącemu nie dzieje się krzywda" a z drugiej chce zbić sebixowy kapitał wyborczy na śmierci kretyna przy tym go broniąc.
No a na nabijanie się to nic nie poradzisz. Pamiętasz hasła "Tej siły nie
@Banek3000: no fakt z tymi sebixami to było dziwne, ale wiplera tłumaczy to że dostał #!$%@? od policji, prawdopodobnie niesłusznie i teraz ma do nich uraz. Z resztą te rozważania to i tak czysto teoretyczne są bo pewnie Korwin ostatnie wybory jakie "wygrał" to były te do europarlamentu. Nie dowiemy się więc czy jest szczery w tym ci robi, czy nie.