Wpis z mikrobloga

@jojko: Dobra dobra kuce, mimo tego w pół roku zebrali niewiele mniej procent głosów od narcystycznego staruszka w muszce, który od 25 lat nie potrafi przekonać do swoich idei nikogo poza gronem agresywnych fanatycznych wyznawców, którzy i tak zmieniają się w rotacji kilkuletniej. Mimo, że Razem to gospodarczo nie moja bajka to propsuję ich za świetne zaistnienie w polityce, ich wynik w wyborach to sukces.
@Kazach_z_Almaty: Nie jestem kucem. Nie wyznaję Korwina, głosowałem na niego z braku laku. Ma mnóstwo on mnóstwo wad: od plecenia tego co mu na język ślina przeniesie, poprzez skrajne "wolnorynkostwo". KORWiN idealny jako koalicja bądź opozycja, jakby mieli samodzielnie rządzić to chyba bym wolał Kanadę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AntyBohater: Idź być komunistą do Korei Północnej - nawet jeśli twierdzisz, że nim nie jesteś.
@mnik1: No tak, bo kuce #!$%@?ły na razem, bo to takie podobne partie i sobie nawzajem zabierały głosy.
Idź być komunistą do Korei Północnej - nawet jeśli twierdzisz, że nim nie jesteś.


@jojko: Eeeee... ale wiesz kucyk, że Korea Północna jest obecnie jedynym państwem na świecie, w którym obywatele od 1974 nie płacą żadnych podatków? Nie, raczej nie wiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tego tradycjonalistyczne społeczeństwo i władza de facto monarchii absolutnej, sprawowana od 3 pokoleń przez ród Kimów. Raj każdego prawaka xD

A