Wpis z mikrobloga

Trochę #coolstory . Byłem wczoraj na weselu, wychodząc na fajkę zobaczyłem małego kotka. Oczywiście zawołałem a te przyszedł i zaczął się łasić. Głaszczę on mruczy, biorę na ręce a on się wtula. Popytałem obsługi hotelu i okazało się, że kotek przybłąkał się jakieś dwa tygodnie temu, szukają mu domu. To znaleźli ( ͡° ͜ʖ ͡°) następnego dnia wyleczywszy kaca poszedłem sprawdzić czy kotek jest. Był. I przybiegł do mnie. No to sobie już wybrał człowieka. I teraz pytanie Mirki i Mirabelki. Do jakiego veta zabrać go jutro aby go przebadał w #szczecin na słonecznym? Ten na Łubinowej spoko czy do jakiegoś innego go zabrać?
thevion - Trochę #coolstory . Byłem wczoraj na weselu, wychodząc na fajkę zobaczyłem ...

źródło: comment_dIaqv4g0Is9Vgu2kLZXh4hEMIZXsKMZt.jpg

Pobierz
  • 22
@Kodziak: cały dzień śpi, nie chce jeść tylko wodę pije. Mam nadzieję że tylko od stresu związanego z jazdą autem. Ulubione miejsce to kolana mojego różowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@thevion: jak będzie kocurek to zapytaj mirko o zdanie, na pewno ktoś wymyśli coś fajnego ;) Albo po prostu daj mu na imię Kernel, ja bym tak zrobił ()
@Haz111: ja ledwo z terminala korzystam a co dopiero kot :P myślałem o Perunie.
No i teraz się martwię bardziej tym czy kotek jest zdrowy, imię schodzi na drugi plan ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@thevion: na Lubinowej zedrą z Was kasę i na 80% znajdą jakaś chorobę. Oni są dobrzy w nagłych przypadkach (wypadek, pogryzienie) albo w trudnych operacjach (mają dobry sprzęt). Do kontrolnych wizyt i szczepień polecam veta z powołania - Pana Jacka. Ma gabinet w Zdrojach, ul. Bagienna 36. Ceny lepiej niż przyzwoite i elastyczne godziny, wystarczy zadzwonić wcześniej i się umówić.

P. S. Mam dwa psy, także Prawobrzeznych weterynarzy zwiedzilam wiekszosc :)