Wpis z mikrobloga

Chodzi z wami pies na grzyby? Ze mną chodzi i #pies i #kot. Ten drugi jak straci mnie z oczu wychodzi na drzewo i się rozgląda lub miałczy by go przewołać, wtedy gwizdam i mnie odnajduje. Taki to kot wychowany przez psa. Czasem jak znajdzie grzyby to się zatrzymuje koło nich i patrzy na mnie jakby pytał czy te się nadają... Niestety znajduje tylko czerwone

#koty #grzyby #niewybory
burcadbadeed - Chodzi z wami pies na grzyby? Ze mną chodzi i #pies i #kot. Ten drugi ...

źródło: comment_wRZ3ztttduPjhNqUeFQlHEfUZzCq52lt.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@burcadbadeed: Kiedyś za dzieciaka jak mieszkałem z rodzicami przy lesie Kabackim to miałem takiego kota co chodził ze mną do lasu na grzyby. Najlepsze jest to że zawsze patrzył w górę na konary drzew i co rusz głową przywalał o drzewo.
  • Odpowiedz
@burcadbadeed: Bo kot jakby nie było to urodzony morderca. Z natury zabija dla zwykłych ćwiczeń, a las pełen jest jego ofiar. W mieście upoluje taki mysz, albo przy dużej dozie cierpliwości ptaka, ale dopiero w lesie czyni prawdziwe spustoszenie.
  • Odpowiedz
@burcadbadeed: miałem identycznego kota, ogólnie to spędzał większość dnia na dworze i ganiał po lesie ale jak wychodziłem z psem na spacer to od razu się pojawiał i spacerował za nami, również jak się gdzieś gubił to miałczał i wystarczyło tylko głośniej zawołać, miło wspominam te czasy i fajnie że nie tylko ja tak miałem :)
  • Odpowiedz
@burcadbadeed: Nawet z dwoma :) tylko nie razem bo jednego przeżył a później ganiał z drugim "odratowanym" :) co do psiego zachowania to u niego nie spostrzegłem, natomiast u kota którego aktualnie mam to już tak :P
  • Odpowiedz
@burcadbadeed: Nie musi byc wychowany przez psa chyba. Ważniejse jest dla niego wałęsanie się ze stadem, tak jak to koty mają w zwyczaju. Rodzina idzie, a on ma tak siedzieć i nic nie robić jak zwykle? Idzie, bo pewnie jest ciekawy.
Mój wychował się w mieście, a jak się przeprowadziłem na wieś, to się okazało, że to kot wędrowny, bo za każdym razem jak gdzieś idziemy na spacer, to ten gnojek
  • Odpowiedz