Wpis z mikrobloga

@Master_Xabies: Nareszcie... . Ja specjalnie założyłem konto dla czarnej listy, bo to co się dzieje jest naprawdę śmieszne. 7 znalezisk pod rząd o imigrantach kolejne 5 o pseudo polityce i przepychanek pomiędzy ludźmi, którzy mają zdecydowanie za dużo czasu w swoim życiu.
  • Odpowiedz
@niepojete: jakiś czas temu administracja wyłączyła widoczność # polityki dla niezalogowanych.
mało tego, nowi użytkownicy automatycznie mają go na czarnej liście.

tak jest od dawna.
  • Odpowiedz
@niepojete: Zawsze mam bekę, jak myślę sobie ile czasu kuce spędzają na agitacji na rzecz Korwina, a na głównej nie wyświetla się #polityka czyli sprowadza się to do siedzenia w kółku i agitowania siebie nawzajem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gerbilos: jaka agitacja?? nigdy nie głosowałem na Korwina! wczoraj wieczorem skomentowałem jakiś wpis o Kulczyku, dzisiaj rano mam na black liście #polityka. Uznałem to za dziwne, napisałem do kilku osób i oni też tak mają. @lukas_44 ma konto od 7 lat i też nie wiedział. Dodatkowo widać we wszystkich mediach ban na nowe fakty. Gdzie szukać nie ocenzurowanych informacji jak nie na wykopie?
  • Odpowiedz
niezalogowani nie widzą polityki


@niepojete: Zgadza się - tak od 5-6 lat już. Wykop nie jest serwisem politycznym i nie zamierzamy dopuszczać do tego aby zasięg serwisu był wykorzystywany przez jakiekolwiek ugrupowania polityczne. Możecie działać sobie w obrębie tagu #polityka ale treści z tego tagu pokazujemy jedynie tym, którzy sami zdecydują się na obserwowanie tagu.
  • Odpowiedz
@wykop: To może jedna zrobić jakaś informację dla tych niezalogowanych, że takie coś funkcjonuje? Coś w stylu ciasteczek jak ktoś pierwszy raz odwiedza tą stronę i je akceptuje...
  • Odpowiedz
@Szaman_plemienia_tatamahuja @pepci @LewackiKrul @Misieq84 @Dziewczynainformatyka @Novy @wstreczyciel @mariush1909 @lukasz_44 @Lukki @lizakoo @niepojete

Przykro mi ale wykazaliście się nieznajomością serwisu na poziomie podstawowym. Ponadto - jako iż walczymy tu o wykorzenienie dumy narodowej oraz przeciwko upolitycznieniu serwisu - zapraszam Was w imieniu @wykop do usunięcia kont. Macie na to 48h, po tym czasie zajmą się tym moderatorzy.
  • Odpowiedz
@wykop: "CZYM JEST WYKOP? Dziel się, odkrywaj i wykopuj informacje ważne dla Ciebie! Ty decydujesz o tym, co ma się znaleźć na stronie głównej!" Wygląda na to, że nie ja, nie my, a admin decyduje o tym, co ma się znaleźć na stronie głównej. Jak mam zrozumieć ukrywanie gigantycznej afery, kiedy wszystkie media głównego ścieku je ukrywają? Wchodzę na wykop żeby się dowiedzieć "ważnych informacji" - tak jak macie
  • Odpowiedz
@wykop: A skad niezalogowani (i zalogowani) to wszystko maja wiedziec skoro to nie jest nigdzie opisane w regulaminie? Dlaczego ukrywacie przed ludzmi te informacje? Dlaczego dyskryminujecie w ten sposob niezalogowanych?

Przestancie w takim razie bezczelnie klamac, ze "Wykop to serwis tworzony przez użytkowników. Każda informacja jest dodawana, oceniana i komentowana przez naszą społeczność. Dziel się, odkrywaj i wykopuj informacje ważne dla Ciebie! Ty decydujesz o tym, co ma się znaleźć
  • Odpowiedz