Wpis z mikrobloga

Moi współlokatorzy robią jutro domówkę w 40metrowym mieszkaniu z czego moj pokoj to jakieś 12metrow. Mnie jutro nie będzię. Bardzo się boję, że n------i goście wejdą mi do pokoju a prywatność cenię sobie bardzo wysoko #oswiadczenie #gorzkiezale #domowkowyboldupy
  • 210
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Routi no pewnie się domyśla ze nie chcesz nikogo w swoim pokój no ale lepiej to niż zarzygane łóżko itd po za tym to twój pokój to nie powinni od ciebie wymagać żebyś gości przyjmowała ich
  • Odpowiedz
@Routi: powodzenia! u mnie nie było zamka w pokoju i po takiej imprezie znalazłam w swoich skarpetkach do spania (była zima) opakowanie po prezerwatywach. Nie polecam. Prałam potem całą pościel ( ͡° ʖ̯ ͡°)
a współlokatorki więcej nie widziałam, bo się wyprowadzała wtedy. I nie wiedziałam wcześniej , że będzie impreza na czas mojej nieobecności...
  • Odpowiedz
@Routi: Jak co to jesteś w sytuacji bez wyjścia xD
Albo zostajesz i masz pewność, że pokój będzie nienaruszony albo na 101% będzie ktoś tam spał (to tylko najlepsza opcja z możliwych rzeczy które moga się wydarzyć).
Także jak nie możesz zostać i nie chcesz by ktoś wszedł to możesz zamontować kłódkę xDDD ale wezmą cię za jebniętą.
Albo pij, integruj się i poczuj w sobie jolo jak to mówią
  • Odpowiedz
@Routi: choćby nie wiadomo jak cię zapewniali, to i tak ktoś wejdzie ci do pokoju, a porządku to na pewno nie zastaniesz po powrocie, także przygotuj się za wczasu
  • Odpowiedz
@Routi: Proponowałbym następnym razem martwić się takimi rzeczami zanim Twoi współlokatorzy zaproszą 30 osób. Swoją drogą ja się zastanawiam z kim Wy k---a ludzie mieszkacie, że nie można im nawet zaufać, że upilnują swoich własnych gości.
  • Odpowiedz