Wpis z mikrobloga

@oficer-prowadzacy:

Ta seria już została zgwałcona - przez F3. Bardziej się już raczej nie da.

No jednak się dało. Fallout: Brotherhood of Steel na PS2. Był to jednorazowy, niezwykle brutalny gwałt, gdzie przy okazji polało się sporo krwi, wg niektórych doniesień seria wtedy zmarła, a jej zwłoki zostały ponownie kilkukrotnie zgwałcone i pogrzebane w jakimś rowie.

Potem przyszła Bethesda, wskrzesiła serię z zamiarem dalszego gwałcenia jej, może mniej brutalnie, ale za
wielooczek - @oficer-prowadzacy: 
Ta seria już została zgwałcona - przez F3. Bardziej...

źródło: comment_Lj0SRlyuZadcqYY8LBAtj2wPv42dHwdO.jpg

Pobierz
@oficer-prowadzacy:

Fakt, zapomniałem o tym. Nie grałem, ale słyszałem, że wyjątkowa kaszana.

Legendarna kaszana. Uwierz mi, jeżeli nie widziałeś gry w akcji/nie ograłeś, to ciesz się i pozostań w błogiej niewiedzy.

Mi raczej chodziło o Fallouty na PC, bo konsologłowiem to ja się nie zajmuję xD

Ale masz świadomość, że Bethesda zaczęła pierdzielić swoje gry właśnie przez przez proces ich konsolizacji? To, że wychodzą też na PC niewiele zmienia- bo mechaniką
Ale masz świadomość, że Bethesda zaczęła pierdzielić swoje gry właśnie przez przez proces ich konsolizacji? To, że wychodzą też na PC niewiele zmienia- bo mechaniką i w założeniach to wciąż konsolowy wypłosz.

A na konsolach nie lubią statystyk, skomplikowanego rozwoju postaci, gdzie jeszcze można ją źle poprowadzić, psując sobie rozgrywkę. Nie lubią konsekwencji swoich działań

@wielooczek:
Nie musisz mi tego tłumaczyć, konsole tylko opóźniają postęp grafiki w grach.
o.....y - > Ale masz świadomość, że Bethesda zaczęła pierdzielić swoje gry właśnie pr...

źródło: comment_oGTN8D2JJu7We3K6yYFEjHQtNJPQKSH9.jpg

Pobierz
@wielooczek: Przynajmniej Bethesda zgodziła się na ładną stypę serii pod nazwą "New Vegas"...
Co do nowej części to warto wyznawać zasadę "pożyjemy, zobaczymy", zamiast od razy skreślać grę. Nowy system rozwoju postać nieźle wynosi na pierwszy plan główne cechy serii (SPECIAL i perki) a lokalizacja gry w Bostonie daje niezłe pole do popisu (ale na części materiałów to nie daje fajnych rezultatów jak lewitujący żaglowiec z dobudowanymi silnikami ( ͡°