Wpis z mikrobloga

Zawsze chciałem mieć przyjaciela. Takiego fest bros before hoes. I co? I gówno, bo nie mam. Zawsze #!$%@? musi być coś. Zawsze mam pecha do ludzi.

Dłuższa historia z jednym z którym długo trzymałem - ale tldr; zrywam z laską, po 3 miechach dowiaduje się że są od 2,5 miecha razem. Od innego przyjaciela który zapytał bo w sumie nikt nie pyta w towarzystwie bo nie wypada a on chciałby wiedzieć jak to w sumie jest. Super przyjaciel bulwo (ten pierwszy, nie ten drugi).

W tej chwili się okazuje że inny przyjaciel urwał kontakt ze wszystkimi bo... działa w duszpasterstwie. I dlatego ponoć nie ma czasu na imprezy ani żeby się odezwać. Ale z tego co facebook mówi nie ma czasu na imprezy w naszej wspólnej ekipie, w akademiku do którego się przeprowadził ma czas na imprezy. Hm. Szkoda że zaproszenia do nas działają w jedną stronę... przyjdzie, ale nie zaprasza nas do siebie.

Drugi przeprowadził się rok temu do irlandii. Miał tam znaleźć nowe życie. Tymczasowa praca w fast foodzie, odłożyć na hobby i życie. Miał wrócić na studia jakieś z coachingu. I co? Zmienił fast food, dalej żyje i mieszka tak samo. Chce objazdowo jeździć po europie i pracować zdalnie. Taki dream. U niego dream kończy się na filozowaniu. Nawet jak go próbujesz podpuścić albo pomóc w czymś to jest "nieeee, za szybko". Ogółem, rozmawiałem z nim i jest innym człowiekiem zupełnie. Ale nie jest to zmiana na lepsze. I prawdopodobnie nie będzie to taki przyjaciel do którego mogę skoczyć i pogadać, bo rozmowa z nim wcale nie jest przyjemna.

I co mi zostało? Praktycznie nic. Skończę studia i zostanę bez przyjaciół. I chyba tak będzie po prostu - nigdy nie spotkam prawdziwego przyjaciela takiego na 100%. Trochę to #feels mnie bierze jak o tym pomyślę, bo jeszcze rok/dwa temu mogłem góry przenosić z tymi kumplami. A teraz?

Teraz #!$%@? nie wiem jak z nimi rozmawiać.

W sumie to takim symbolem przyjaźni są dla mnie #tatarscyinformatycy... i jest mi #!$%@? źle że sam tak nie mogę, ale próbuję!

#przyjaciele #gorzkiezale ##!$%@? ##!$%@? #niewiemjaktootagowac

idę spać...
  • 5