Wpis z mikrobloga

#modameska #ubierajsiezwykopem

Mirki, czy ktoś nosi koszulki lub bluzy marki FRUIT OF THE LOOM? Jak z ich jakością? Pytam, bo potrzebuję kupić trochę więcej zwykłych koszulek i bluz, a chcę je kupić jak najtaniej (powiedzmy, że ~10zł za koszulkę i ~30zł za bluzę) ale też, żeby nie były szmatami po jednym praniu. Znacie może jakąś markę lub sklep internetowy, który spełni moje wymagania? Pozdrawiam :)
  • 9
@rudy9210: FotL Premium bardzo szybko mi wyblakła. Materiał może gruby, nie jest szmatą po jednym praniu, ale niczym innym nie porwał - w dotyku taki sobie. Osobiście teraz kupuję Imperial Sol's (zamawiane przez maila z freshthing.pl - normalnie mają z nadrukami, ale nie ma problemu napisać i kupić zwykłe, na szybko nie znalazłem innego sklepu mającego Solsy w detalu - tylko hurt), bodajże 14zł od sztuki. Moim zdaniem dużo przyjemniejsze w
@rudy9210: polecam zajrzeć do tesco do działu f&f. Kupiłem koszulki 100% bawełna dobrej jakości za 17zł od sztuki z dekoltem V bez żadnej promocji. Tylko czytaj metki bo w zależności od koloru możesz kupić poliester.