Wpis z mikrobloga

Mamy przyjemność ogłosić, iż nasz darmowy, publiczny serwer TeamSpeak3 dla polskiej społeczności Armored Warfare, został oficjalnie otwarty!
Zapraszamy serdecznie wszystkich entuzjastów AW i nie tylko. Zapewniamy wszystkie funkcje za darmo! Przykłady? Prywatne kanały, sekcja YT/Twitch, pomoc techniczna i logistyczna, sekcja dla klanu i wiele, wiele więcej!
Możemy także zapewnić kanały dla graczy innych produkcji, takich jak WoT, WT czy CS, wszystko do ustalenia ;)
Szczegóły tutaj!
Adresy: armoredwarfare.pl lub ts.armoredwarfare.pl i 192.166.218.81:9987

Do usłyszenia ;)

#aw #armoredwarfare #wot #czolgi #gry #ts3
  • 10
@secol: Z tego co nam wiadomo, AW funkcjonuje jako całkowicie odrębny projekt i nie ma możliwości połączenia kont czy profili. To w sumie tak jak by zgrać do jednego worka dane z LoL'a i DOT'y :P
Słyszałem, że kiedyś była na ten temat plotka, ale nie zostało to nigdy potwierdzone.
@ArmoredWarfare: Profilaktycznie zgłaszam za spam tagami, może się nauczycie, że tag #wot nie ma nic wspólnego z Waszą produkcją. Jeśli jedyne na czym próbujecie zyskać graczy to popularność konkurencji to coś kiepskie macie argumenty.
@wuju84: Przeczytałeś chociaż post? Nie wydaje mi się. Wpis dotyczy serwera ts3 dostępnego dla wszystkich produkcji militarnych, włączając WoT. Kulturalnie przestaliśmy używać tagu bez powodu, ale jeśli coś ma swoje podstawy to będziemy z tego korzystać.
Pozdrawiamy.
@ArmoredWarfare: Nie pierwszy raz jestem wołany pod tagiem #wot przez Was. Skoro mowa o ts3 to czemu nie wołacie innych gier tylko tag konkurencji? Zbieg okoliczności? To mniej więcej jakby #pepsi wolał tag #cocacola i tłumaczył się że to przecież też słodki napój. Nie ukrywacie tego że jesteście w 80% produktem-kopią i chwała Wam za to ale przynajmniej nie wpychajcie swojego marketingu na siłę. Pozdrawiam