Wpis z mikrobloga

Elo Mirki, co się na tym #tinder odjebuje to jest beka lvl milion. Jest sobie loszka, calkiem ladna, studentka, fajna morda, fajne nogi, wydaje sie po zdjeciach na normalna laske. Gadka trzeci dzien z rzedu, w zasadzie o wszystkim, wszystko fajnie sie klei, no ogolnie idzie jak po masle. Proponuję spotkanie mniej wiecej w stylu "to co locho kiedy sie spotykamy?" I dostaje odpowiedz "Po co?". Czaicie #!$%@? xD Gadasz sobie poprzez apkę której celem jest poznawanie ludzi, ale ona nie wie chyba, że jest taka możliwośc, żeby się spotkać poza swiatem wirtualnym. Logikarozowychpaskow mocno. Niesamowicie mnie korcilo, zeby napisac 'bo chce cie wyruchac' co by w sumie dalekie od prawdy nie bylo, ale sie powstrzymalem i nawet jej wytlumaczylem po co sie ludzie spotykaja W REALU, bo bynajmniej nie na zakupy HEHE. Jak cos z tego nie daj boże wyjdzie to się powiesze.
#kroliczkizdzicha #tinder #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem
  • 16
@ToJaZdzich: kolego dam Ci zajebistą rade. Zawsze czekaj az to kobita na takim portalu zaproponuje spotkanie. Sam bylem #!$%@? i po kilku dniach pytalem o spotkanie bo nie lubie tych serwisow. W takim wypadku oddajesz przewagę rozowemu a ona tylko na to czeka. Ja po zmienieniu taktyki mam po 2-3spotkania w tygodniu ktore maja rozbe finaly i nawet teraz spi obok mnie rozowy którego poznalem przed tygodniem ( ͡° ͜
@krol_bolu: Nie wiem od kiedy to laska chce kontrolować sytuację, racze imo jest na odwrót, ale z racji zerowego doświadczenia nie będę się kłócił i na pewno przetestuję( ͡° ͜ʖ ͡°) Z różowym jestem wstępnie umówiony, wyczuwam niezły kabaret. Tak czy siak gram all in, pierwsza dupeczka z tindera, zobaczymy co wyjdzie.