Wpis z mikrobloga

@tadyo: kierowca TIRa to nie zawod, to stan umyslu.
To wyprzedzanie z roznica 1-2kph to nie jest tylko w Polsce. Tak jest praktycznie wszedzie gdzie bylem i jechalem 2pasmowymi autostradami - Niemcy, UK, USA.
  • Odpowiedz
@KunioKun: robota ciezka..ale to co robia przy okazji.. zal.
Wystarczy spojrzec ilu ludzi ginie przez tirowcow i ich decyzje w ktorych nie biora pod uwage tego co sie moze stac,bo wiedza ze nawet jesli, to im sie i tak nic nie stanie
  • Odpowiedz
@trustME: Teraz to popłynąłeś, ilość wypadków:
wypadki aut osobowych >>> wypadki spowodowane przez tiry

jakiś debil tak powiedział i się podłapało.. co jest przyjemnego w wypadku ? Srodek do zarabiania pieniedzy unieruchomiony, straty dla firmy, i ryzyko naruszenia zdrowia.. I o jakich decyzjach mowa? Co kierowca pomyśli a c..j nie hamuje jeb... sobie bo mi sie nic nie stanie. Bo nie kumam :)
  • Odpowiedz
@KunioKun: chodzi mi o ich wymuszanie, wszechobecne zajedzanie drogi na autostradach.
TIRowiec wlasnie w taki sposob zabil mojego ojca - wjezdzajac z pobocza, majac 0kph, na autostrade gdzie wszyscy jechali >120kph
  • Odpowiedz
@KunioKun: moze mam uraz. Niemniej naprawde nie raz juz mialem sytuacje kiedy albo ja , albo ktos w zasiegu mojego wzroku, gdyby nie szyka reakcja to zostalby znokautowany przez TIRa. Z osobowkami az tyle akcji nei widzialem.
  • Odpowiedz