Wpis z mikrobloga

@Arveit: po pierwsze zależy od łącza, po drugie lte wiec limity i jak dla mnie ta gra nie jest tego warta. Na trailerach i pierwszych gameplayach to było coś zupełnie innego od tego co teraz sobą prezentuje, kolejne nudne klepanie mobów.
  • Odpowiedz
@ElCidX: no na takim biedanecie to faktycznie, 30GB może przerażać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@voroshmitov: nie wiem, ja gram od wczoraj, 7 miesięcy czekałem na tę betę, ale wiem już, że wersję EU na pewno kupię, tam będę grał na poważnie, tu raczej się rozeznam w terenie, więc nie szukam gildii żadnej :P
  • Odpowiedz
@Gotomb:

1. Open world PvP - gdy wbijesz jedną postacią 50lv to odblokowujesz open world PvP. Za zgon traci się expa oraz itemy, zabijając graczy dostajesz negatywną karme i im więcej jej masz tym częściej tracisz swoje itemy po zgonie. Mając negatywną karmę mogą ciebie bić nawet w safe zone. Ale jest jedna rzecz, jeżeli ty jesteś w gildii i robisz pk na kimś kto jest w innej gildi to nie ma za to karmy.

2. Co tydzień jest siege PvP, przejmując teren można kontrować sporą część ekonomi w grze. Nie ma systemu aliancu w grze, wiec na siege można zabić nawet gildie "sprzymierzone". Każdy region w BD ma swój unikatowy zamek które ma inne plusy i
  • Odpowiedz
@dikamilo: @Gotomb: u ruskich i tak jest blokada IP na Polskę... pograłem kilka h i zablokowali nasz kraj :/ trzeba czekać na EU. Nie lubię zbytnio open PvP, zazwyczaj jest tak, że goście nolajfują i zabijają dla hecy lowlvli :D A ja gram zwykle dla rozrywki, dla odprężenia, a nie dla stresu, że mnie ktoś na respie zabije :D
  • Odpowiedz