Wpis z mikrobloga

A teraz pomnóż to przez kilkaset milionów ludzi która robi dokładnie to samo, jak wpływa to na środowisko.


@que_e: Porównaj to do strat w sieci energetycznej.

nikt tutaj słowa o telefonach nie wspomina, ale jeden kretyn będzie udawał śmiesznego.


@edgar_k: @sebek1987: Skojarzenie nasuwa zdjęcie ładującego się iPhona. A od przygłupów wyzywa człowiek który sądzi że zmiany klimatyczne to spisek.
  • Odpowiedz
@AdireQ: Następny, widzicie wszędzie iphony? Macie obsesje? Mi nawet przez myśl nie przeszedł iPhone gdy spojrzałem na to zdjęcie. A o kwestii klimatu nie będę z nikim dyskutował. Każdy wie swoje tak samo jak o tym który telefon jest najlepszy. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@sebek1987: @edgar_k: Ja nie jestem mobilną bojówką. Po prostu widziałem kiedyś film z porównaniem oryginalnej ładowarki z chińską podróbką i stąd wiem jak wygląda. A ty już prewencyjnie atakujesz moje zdanie na temat zmian klimatu porównując je do błahych wymysłów technologicznych fanbojów. Negujesz istnienie zmian klimatu opierając się na obserwacjach czy robisz to tylko dlatego że nie chcesz być marionetką w rękach władz które o tym mówią?
  • Odpowiedz
@AdireQ: Tobie się skojarzyło z iPhonem a mi nie. Co do klimatu to przez 28 lat nie zauważyłem żeby jakieś drastyczne zmiany zaszły. A skoro jest to takie groźne i zmiany widoczne gołym okiem to może najpierw należy zlikwidować największe zagrożenie czyli auta z silnikami spalinowymi a nie np. zakazywać ludziom palenia węglem? Według mnie jest to conajmniej chore. No ale to jest tylko moje zdanie.
  • Odpowiedz
@hematemesis: właśnie przyszedł rachunek za prąd za dwa miesiące - 100 złotych. dwa laptopy ciągle działają, ładowarki podłączone, tv czasami oglądane. ogólnie prądu nie oszczędzamy za bardzo. A kwota rachunku całkiem przystępna
  • Odpowiedz
@hematemesis: Wiem, że czasem się nie chce ale to se można zamontować kontakt bądź listwę z pstrykiem.
Jeszcze kij z ładowarką ale każdy kto trzyma kompa, czy jakieś inne prądożerne gówna, non stop włączone nawet gdy ich nie używa to ciota i c--j.
#niepopularnaopinia

  • Odpowiedz