Wpis z mikrobloga

@michok1984: próbujesz odwrócić kota ogonem? Mam prawo przypuszczać, że jeżeli jesteś k---------m, i nazywasz kogoś podludziem z neuropy, to zakładasz że jestem """"lewakiem"""". A na nazywanie kogoś podludziem bo ma inne zdanie o czymś to już brak mi w ogóle słów.
  • Odpowiedz
@blubi_su: Idealnie wpasowujesz się w moją ocenę pipek z IT - cwaniak w necie, p---a w świecie. Każdy inny to plebejusz i idiota. Młody (ups już nie), wykształcony, z wielkiego miasta. Smutne musi być twoje życie.
  • Odpowiedz
@blubi_su: Lekko wracając do posta @prnppp to chciałbym tylko powiedzieć, że twoje zachowanie nie pokazuje, że masz powyżej 18 lat i jesteś normalnym, odpowiedzialnym mężczyzną. I tutaj już nie chodzi na kogo głosujesz bo naprawdę mnie to nie obchodzi ale po twoim sposobie pisania typu "HEHE BEKA Z KORWINISTÓW".

Przemyśl swoje zachowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@blubi_su: Petru profesjonalny? W czym? Przypominam ze sam przewalutowal swoj kredyt z frankow na zlotowki jednoczesnie zapewniajac ze frank bedzie stabilny. Jesli uwazasz ze petru swetru jest profesjonalny to polecam wizyte u psychologa. Widac rowniez pelen profesjonalizm plynacy z buraczanych komentarzy. Nie pozdrawiam
  • Odpowiedz
@michaml9995: Wincyj! Następny korwinowy ból d--y. Coś pieknego.
Teraz jeszcze trochę poczekać, korwiniści będą stawać na głowie starając się ośmieszyć Petr i... I żelazne 2% i jak zwykle nie wejdą do sejmu. I wreszcie jak zwykle cisza. Pochowają się po piwnicach jak po każdych wyborach. I wreszcie na wykopie się zrobi cisza od kucy. Zawsze tak było i będzie :) @matejss: @prnppp: :)
  • Odpowiedz
@blubi_su: Co o mnie wiesz, że nazywasz mnie śmieciem? niezbyt ładnie z Twojej strony obrażać ludzi ;/. imo lewak=/=smieć.
Byłem na wykopie 2 lata temu i poziom faktycznie był wyższy ;/.

@Mr-Slimak: Napisałem gdzieś, że JKM jest nieomylny? nie. Ma u mnie minusa za szczepienia.

@Mr-Slimak: @blubi_su: sądząc po waszych postach panowie to post bez kuce/korwin/k----n nic wam kreatywnego nie przychodzi do głowy. Polecam
  • Odpowiedz
@blubi_su: "Postarałem się więc trochę ubrudzić i potraktować Cię tak samo." w tym momencie pokazałeś swój poziom emocjonalny cumplu

Pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz