Wpis z mikrobloga

@michok1984: Kuce masturbują się Korwinem - wyrażają swoje poparcie
Ktoś popiera opozycje Korwina - #60groszyzawpis

Niestety prawda taka prawda, że to właśnie Korwin ma łatkę "wirtualnego poparcia 35%", wygenerowaną przez ludzi bez praw wyborczych, i komentarze na wykopie tego nie zmienią.
  • Odpowiedz
Jak ja kisnę z postów OP xD. Chamstwo, arogancja i obelgi w każdym, ale też obowiązkowo emotki na końcu każdego zdania, by pokazać, jakim się jest wyluzowanym i fajnym xD

Gdyby chociaż po 60 groszy za to dostawał, to bym miał do niego więcej szacunku, niż do pożytecznego idioty, który spamuje internet dla Petru xD
Emes91 - Jak ja kisnę z postów OP xD. Chamstwo, arogancja i obelgi w każdym, ale też ...

źródło: comment_3fqXJPV23m0IOu3UAAbKIJO7zElF1kr4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Dobra dobra, ja mam tylko jedno pytanie do tych co tak bronią nowoczesną i uważają, że nie ma nic wspólnego z PO. Jakim cudem mieli w początkowych sondażach kilka % poparcia, kiedy ja nawet jeszcze o nich nie słyszałam i nie wiedziałam co to? Dopiero z tych sondaży dowiedziałam się że powstaje nowa partia i skąd te kilka %? Nie miała z tym nic wspólnego pomoc obecnego rządu?
  • Odpowiedz
@blubi_su: Partia KORWIN jest swoistym magnesem dla wszelkiego intelektualnego marginesu. Poglądy Prezesa są ciekawe w kontekście prowadzenia nietuzinkowych dyskusji, ale większość sympatyków tej partii jest w stanie powtórzyć jedynie kilka haseł; wolny rynek hurr durr, kobiety statystycznie mniej inteligentne od mężczyzn, swetru namawiał do franków itd. JKM - kontrowersyjny, interesujący publicysta, ale polityk jest z niego żaden.
  • Odpowiedz