Wpis z mikrobloga

@2822: Motorola Moto G 3. Może mój post brzmi dość złośliwie, ale serio się nad tym zastanawiam, niby czysty android, może nie będzie z nim źle.
@filftp: Ja też pisałem serio, a Moto G 3, może tytanem nie jest, ale myślę, że nie zawiedziesz się. Przy używaniu z rozwagą telefon będzie Ci służył długo. ;)
@2822: Się okaże w takim razie. Bo ostatni dłuższy mój kontakt z Androidem to Galaxy S2. Chyba najbardziej cieszy, że zarówno ta Motka jak i Lumia 920, które leży w szufladzie, mają obiecane aktualizacje do najnowszych wersji systemu, więc mogę sobie teraz śledzić na bieżąco oba środowiska.
@filftp: I jak z S2? Bo mój kolega miał i pod koniec jej żywota (2 lata niecałe) to dobry kwadrans się aparat uruchamiał. A co do Lumii 920 to też posiadam i też zmieniam niedługo.
@2822: Po 3 miesiącach zaczęła mnie wkurzać przez ścinki, randomowe resety i błędy w apkach. Zacząłem się bawić w custom romy, ale nawet na cyanogenmodzie było średnio. Tzn. świeżo po wgraniu było znoście, ale lagi zaraz wracały. Coś koło 1,5 roku z nią wytrzymałem, znudziło mi się bawienie z romami, kernelami i co tam jeszcze było i wskoczyłem na L920. Nadal działa dość sprawnie, ale znudziła mi się, plus chciałem zobaczyć