Wpis z mikrobloga

Mirki, kupilem sobie lapka (parametry na zrzucie ekranu). Myslalem, ze posmigam na nim w miare, a tu zonk, bo mi muli strasznie wszystko, nie idzie nawet plynnie filmikow na youtube obejrzec (i nie mowie tu o HD). I teraz pytanie. Czy dokupienie 2GB RAM-u rozwiaze problem, czy lepiej od razu w-----c lapka przez okno?
#informatyka #komputery
NamalowanyPrzezSmutek - Mirki, kupilem sobie lapka (parametry na zrzucie ekranu). Mys...

źródło: comment_O4UWABqMphGtxCrjevQmDziLivNF1fXP.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NamalowanyPrzezSmutek: nie lepiej się rozejrzeć dobrze po necie i kupić coś lepszego ja ostatnio kupiłem lenovo z50-70 za 1600zł plus/minus cena sklepowa 2550zł i taki to pośmiga i wcale drogo nie wychodzi nie ma sensu w tych czasach już kupować lapków za 200zł
  • Odpowiedz
Mam nadzieję, że nie ma tam Widows 64-bit, bo ten Windows do samej pracy własnej potrzebuje min. 2 GB RAM. A po dostępności pamięci domyślam, się, że część RAMu zabiera karta graficzna.
W dzisiejszych czasach 4 GB to minimum.
Poza tym ważne jest jaki jest tam dysk. Jeżeli nieduży 5400 obr/min to od razu wymieniaj na SSD bez zastanawiania się.
  • Odpowiedz
Co wy z tym dyskiem SSD, przecież w cenie dysku dostanie lepszego lapka. Dorzucić kość 2GB i tyle - więcej żal wrzucać e to pudełko. Do www i filmów powinno wystarczyć.
  • Odpowiedz
@NamalowanyPrzezSmutek: Już wypowiedzieli się wszyscy posiadacze i7, 32 gb ramu i grafiki 8 gb. Nie każdemu jednak takie coś jest potrzebne. Mam w domu starego laptopa, procek podobny, ramu 1 gb. Komputer chodzi płynnie, youtube też, więc problem może być w czym innym. Czyszczenie i nowa pasta? Vista zamiast 7?
  • Odpowiedz