Wpis z mikrobloga

Mirki, proponuję utworzenie nowego taga #boldupyonowoczesna.
Każdy kto ma oczy zauwważył zapewne wysyp głupich obrazków i niemerytorycznego hejtu skierowanego w Ryszarda Petru i .Nowoczesną. Każdy kto ma mózg, jest w stanie się domyślić, że jest to reakcja pryszczatych, piwnicznych autochtonów z tłustym kucem, którzy nie mogą znieść myśli, że wreszcie pojawiła się sensowna liberalna alternatywa, której głównym postulatem wyborczym nie jest Adolf Hitler ani lekka pedofilia.
Pod zaproponowanym tagiem proponuję zwiększać licznik o jeden za każdym razem, gdy jakiś kuc wrzuci na mirko albo wykopalisko jakiś gównoobrazek bądź niepodparty dowodami atak na Ryszarda Petru bądź .Nowoczesną. Przykład:
http://www.wykop.pl/wpis/14656529/polityka-nowoczesnapl-nowoczesnapo/
#boldupyonowoczesna +1= 1
Tak zbierane dane pozwolą na stworzenie Krzywej Bóldupu, która będzie ilustrować szybkość narastania bólu dupy kuców z dnia na dzień, aż nastaną wybory. Możliwe, że korelując dane z wynikiem sondaży pokaże ona również, że korwiniści nic nie znaczy, a wykop nie jest medium opiniotwórczym (co powie każdy, kto myje włosy).
Serdecznie zapraszam do zabawy.
#nowoczesnapl #neuropa #4konserwy #boldupy #polityka
  • 42
  • Odpowiedz
@Majk_: Sam nie zagłosuję na partię Petru, część postulatów jest jak dla mnie nie najlepszym pomysłem (np. jedna stawka vat - chociaż jest wiele zalet, których nie neguję, ale jednak na podstawowe produkty powinna być niższa niż te 16%), partia na której kandydata zagłosuję jedzie po Nowoczesnej jak po burej suce, to śmieszą mnie te wszystkie bóle dupy o Nowoczesną, "hurr durr Nowoczesna PO" "hurr durr więcej czasu antenowego od Korwina".
  • Odpowiedz
@Majk_: nowoczesna to lewacka partia, ktora niczym sie nie rozni od PO, jest stworzona tylko po to aby przyciagnac niezadowolonych wyborcow platfusow, jak widac sporo ameb umyslowych juz to lyknelo skoro sondaze daja im ponad 5 procent.
  • Odpowiedz