Wpis z mikrobloga

Mirki, proponuję utworzenie nowego taga #boldupyonowoczesna.
Każdy kto ma oczy zauwważył zapewne wysyp głupich obrazków i niemerytorycznego hejtu skierowanego w Ryszarda Petru i .Nowoczesną. Każdy kto ma mózg, jest w stanie się domyślić, że jest to reakcja pryszczatych, piwnicznych autochtonów z tłustym kucem, którzy nie mogą znieść myśli, że wreszcie pojawiła się sensowna liberalna alternatywa, której głównym postulatem wyborczym nie jest Adolf Hitler ani lekka pedofilia.
Pod zaproponowanym tagiem proponuję zwiększać licznik o jeden za każdym razem, gdy jakiś kuc wrzuci na mirko albo wykopalisko jakiś gównoobrazek bądź niepodparty dowodami atak na Ryszarda Petru bądź .Nowoczesną. Przykład:
http://www.wykop.pl/wpis/14656529/polityka-nowoczesnapl-nowoczesnapo/
#boldupyonowoczesna +1= 1
Tak zbierane dane pozwolą na stworzenie Krzywej Bóldupu, która będzie ilustrować szybkość narastania bólu dupy kuców z dnia na dzień, aż nastaną wybory. Możliwe, że korelując dane z wynikiem sondaży pokaże ona również, że korwiniści nic nie znaczy, a wykop nie jest medium opiniotwórczym (co powie każdy, kto myje włosy).
Serdecznie zapraszam do zabawy.
#nowoczesnapl #neuropa #4konserwy #boldupy #polityka
  • 42
  • Odpowiedz
@Majk_: Dodajesz to na mikroblogu bo na głównej cie zminusują :) Nie wierze, że robisz to za darmo, wyszukiwać jakieś "buldupne" komentarze, obrazki, żeby dodać na jakiś tag, który i tak każdy będzie miał w dupie?

Petru to żadna nowa jakość jak się reklamuje (tak jak kiedyś PO). Trzeba byś ślepym albo głupim, żeby tego nie widzieć. "Bojówka" dla partii wokół której jest tyle niedomówień, wątpliwości jest żenująca.

Ale co mi
  • Odpowiedz
  • 20
której głównym postulatem wyborczym nie jest Adolf Hitler ani lekka pedofilia.


@Majk_: nawet jeśli miałeś coś ciekawego do powiedzenia to w tym momencie straciło to jakąkolwiek wartość merytoryczną.
  • Odpowiedz
którzy zamiast cieszyć się, że powstała kolejna partia głosząca poglądy zbliżone do ich własnych, są załamani, bo pojawiła się konkurencja.


@xeeeeeeenu: Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Czy co?
Przecież ludzie nie hejtują programu Nowoczesnej.PO tylko, biorąc pod uwagę tą partię i dlaczego powstała, że ten program nigdy nie zostanie zrealizowany.
Ludzie (ja również) mają bekę z lemingów, które dwa razy głosowały na platfusów a teraz będą głosowali na Nowoczesną.PO bo
  • Odpowiedz
  • 0
@really_not_ok: właśnie też mi się ta jedna stawka nie podoba, do tego sprawa zwrotu od podatku dla innowacyjnych firm. Trochę populistyczne postulaty. Na kogo będziesz głosował jeśli można wiedzieć?
  • Odpowiedz
@miqel: Na ZL, chociaż też nie wszystkie postulaty mi odpowiadają (choćby wysokość godzinowej stawki minimalnej - 15zł xd, 12zł to pewnie za dużo póki co, a co dopiero 15; czy sprzeciw wobec budowy elektrowni jądrowej), ale oprócz tych kwestii to z nimi mam najbardziej zbieżne poglądy.
  • Odpowiedz
  • 0
@really_not_ok: e to nie moja bajka. Palikot miller nowacka słup, niewiarygodni ludzie. Ovyczajowo też mam poglądy zbieżne ale póki co jestem liberałem gospodarczym. Pikketego troszkę prseczytalem ale nie mam czasu teraz, więc jak dotyczam może przesunę swoją orientację bardziej na socjalną.
  • Odpowiedz