Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki, mirko power! #mirkokoksy i inne karyny, #rozowepaski i te #niebieskiepaski, programiści wypoku.
Pragnę na łamach mirko podziękować w dniu dzisiejszym za pomoc udzieloną przez @rbielawski. W ostatnich dniach zjechałem na Wrocław, ponieważ jeżdżę busikiem #renault 2.3 165KM (nawet ma buta) ( ͡ ͜ʖ ͡) po krajowych trasach. Zatrzymałem się na parkingu pod centrum handlowym, by wyrywać różowych, jednak wpadłem na nieco lepszy pomysł jakim okazało się mirko ʕʔ Wykopek zaprosił mnie na dziwne w smaku piwo, które po spożytych kilku łykach już nie było takie dziwne (ʘʘ) może to przez brak snu, albo dobrego wyspania? Tak czy siak klepało!

#miasto100mostow o ile jak dobrze zapamiętałem nazywał się lokal, w którym mają różne mendzurki i piwerko w zbiornikach, zrobił na mnie ogromne wrażenie, widziałem też ekipę karabetu neonówka - Bogu, ten kręcony loczek, po którym całe piekło wali i ten z kartką - Polska Pany co wyrzucił grubego na koniec kolejki (ʘʘ)

Dołączył do nas też Adam, który ukrywa się gdzieś w piwnicach wykopu. Chłopak miał sporą wiedzę do przekazania na temat miasta, które potem zobaczyłem. Jemu też wielkie dzięki. #wroclaw to piękne miasto!

@rbielawski mam nadzieję, że karma do Ciebie wróci. Gdybyś czegoś potrzebował, mam u Ciebie przysługę.

#bekaztransa
PS. Pozdrowienia z domku, w końcu dotarłem.
  • 2