Wpis z mikrobloga

Bruce Willis na planie filmu I̶ ̶s̶e̶e̶ ̶d̶e̶a̶d̶ ̶p̶e̶o̶p̶l̶e̶ ̶ "Szósty zmysł" reż. M. Night Shyamalalalamm eee macarena ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pewnie wiecie z filmewbu że to drugi film Bruce'a Willisa, w którym jedna z głównych postaci ma na imię Cole i jest uważana za osobę chorą psychicznie. Pierwszym był film pt. "12 małp" w którym Cole mówi: "Wszystko co widzę to umarli". Obydwa filmy mają numer w tytule i ich akcja dzieje się w Filadelfii ( ͡º ͜ʖ͡º)
#wejscieodzakrystii i #nieboperfekcjonistow gdyż film ten został nakręcony z zachowaniem kolejności scen.
Pobierz
źródło: comment_xEYLcqUN9qF0c3kIne6iHrAPXse2dHLu.jpg
  • 20
@ColdMary6100:
M. Night Shyamalan, bardzo czesto wskakuje w epizody w swoich fllmach
W niezniszczalnych tez z Brucem, był dilerem narkotyków przed stadionem
W filmie który podałeś, grał doktora Hilla, w Znakach uwięził obcego w łazience , no i był odpowiedzialny za śmierć żony, głównego bohatera w którego wcielił się Mel Gibson
W osadzie był strażnikiem
@ColdMary6100: U nas lubił to robić Stanisław Bareja, w zmiennikach był bossem narkotykowym, szefem Kraszana w Misiu był chyba sklepikarzem, gdzie Stasiu Tym dał mu kamyk z Jeleniej, tfuuu, Jasnej góry a wiadomo kto po nim chodził
W Alternatywy był Milicjantem, który nie wiedział, gdzie mieszka Balcerek
W brunecie wieczorową porą grał pijaczka w Co mi zrobisz jak mnie złapiesz, zagrał chłopa z sedesem itd
@FlameRunner: Uwielbiam być zaskakiwany przez zakończenia. Ba! Uwielbiam nie wiedzieć kompletnie o czym jest film jak zaczynam go oglądać. Pamiętam, że na obejrzenie "Szóstego zmysłu" dłuuuugo czekałem. Trochę inne czasy niż teraz były chyba. W każdym razie dowiedziałem się o co w nim chodzi jakoś przypadkiem. Kolega coś rzucił w rozmowie i był bardzo zdziwiony, że jeszcze nie oglądałem. A ja miałem naprawdę zepsuty film. Dzisiaj ktoś na mikro pisał, że
@Polanin: myślisz ze wiesz co to ból? Mi jakiś gówniarz na gry-online.pl zepsuł przyjemność w granie w Red dead Redemption pisząc zakończenie w swojej "recenzji" gry w komentarzu. Moja ukochana gra a tak #!$%@? przez gnojka bez mózgu walącego spoilery
@tom8823: Ktoś czasem nie pomyśli i tyle. Warto wyjaśnić zamiast wyzywać od "gnojków bez mózgu", bo jeszcze mu się to spodoba i zacznie robić tak częściej.
P.S. Łączę się w bólu.