Wpis z mikrobloga

dlaczego ludzie nie lubią androida:
1. kup androida w markecie z promocji/dostan na umowę o wartości 300-400 zl
2. uzywaj przestarzalej technologii/starego androida sprzed kilku lat i narzekaj na lagi/zawieszki
3. #!$%@? się i kup apple ip 5/6 za 2-3k zł
4. spamuj mirko ze apple to jedyny słuszny wybór, a android to wolne gowno
5. żyj w niewiedzy i nie przyjmuj do wiadomości ze androidy za ta sama cenę są mocniejsze, szybsze i bardziej przyjazne uzytkownikowi

na koniec dodam że możecie sobie darować pisząc ze hurr durr IP 1/2/3 taki stary, a działa lepiej niż obecne androidy, miałem już nie raz doczynienia ze starymi iphonami i są one równie wolne jak stare androidy

niecały tydzień temu minely 2 lata od kiedy kupiłem samsunga galaxy note 3, i działa równie dobrze jak po zakupie i jest lepszy od wszystkich iphonow, poza aparatem, a teraz już jest note 4,5.. nie mówiąc już o nowych nexusach, sony zetkach czy htc, każdy z tych nowych smartphonow jest dużo lepszy od IP i co najważniejsze android się dalej rozwija i pokazuje nowosci, Apple 6s tylko pokazuje że po śmierci Jobsa skończyły się rewolucyjne pomysły i teraz zarabiają tylko na fanboyach kopiujac pomysły z androida

obecne androidy są 3-4 lata przed iphonami

#android #iphone #apple
  • 180
@rad0330: polecam xiaomi mi4 raz na tydzień upadate , dodają nowe funkcje, a telefon świeży jak kupiony wczoraj. Wykonanie premium. Iphona nie kupie raczej nie dla tego że marka czy coś, po prostu w andku mam swój stały zestaw apek których używam od wersji 1.6/2.1 i boje się że po przesiadce mógłbym się zawieść. Ale jako tablet do domu , mini 4 retina chyba u mnie zagości.
@Kick_Ass: I Mi4 i Mi3, note i wszystkie inne to świetne telefony. Miui jest bardzo dobre, funkcjonalne, szybkie. Bez zarzutów. Sam jestem wielkim fanem potentata z Chin, ale po zamienieniu telefonu od nich na Apple czuję duuża różnicę na każdym polu. Dosłownie.
To jest jakby wziąć wszystkie dobre cechy Xiaomi i pomnożyć x2. Cenę niestety również.
Wybacz, że bez konkretów, ale piszę mobilnie na szybko.
@Kick_Ass: Wiesz co, jak bym nie miał środków to może i bym tak zrobił ale chce poznać co to znaczy ten legendarny iPhone. No i nie wiem czy bym zaufał producentowi strikte chińskiemu bez większego zaplecza.
@mafiozorek: nie wiem, musiał bym mieć na dłużej iphona i samemu ocenić, bo tyle co się w sklepie bawiłem to nie jestem w stanie stwierdzić w czym ip jest faktycznie lepszy. Kupię sobie ipada mini to może będę w stanie zauważyć różnice.
i co najważniejsze android się dalej rozwija i pokazuje nowosci, Apple 6s tylko pokazuje że po śmierci Jobsa skończyły się rewolucyjne pomysły i teraz zarabiają tylko na fanboyach kopiujac pomysły z androida


@pqp_1: aha, galaxy s7 i będzie coś pokroju force touch ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i pokaż w sumie co takiego rewolucyjnego pokazał android przed jabłkiem.

poza tym słaby troll.
@dobrywieczor: jak to co?! To Ty nie wiesz?! Wpakowali procesor z 8 rdzeniami do telefonu, żeby był taaaaaki szybki. Tylko szkoda, że wsysa baterie tak, że na ekranie się wir powinien pokazywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
beka #!$%@?. Androidowiec hir, i potrafie znalezc zalety i wady kazdego z obecnyh systemow operacyjnych. iOSa "uzywam" niemal codzien u kumpla, Androida codziennie a i pare razy mialem okazje uzyc Windows Phona. Caly ten sprzet ma swoje wady i zalety i nie ma sensu ich porownywac. serio.

@pqp_1: daje plusika bo ipnony to gówno, najnowszy działa jak stary galaxy ace i jeszcze nie można wgrywać swoich apek pościąganych. Na pohybel iphonom - telefony dla ciot i biedaków.
Czekam tylko aż uzbieram kase i zaraz zamawiam xiaomi z aliexpress WRESZCIE BEDE MÓGŁ SOBIE ŁIDŻET USTAWIĆ NA KTÓRYM BEDE WIDZIAŁ ILE GIGA RAMU I MEGAHERCUF ZJADA MI BATERIA, dalej ściągne najlepszego roma, zrobie formata w każdą sobote a co miesiąc
@pqp_1: iPhone nie mam, ale kupiłem 2-3 lata temu galaxy note II i to jak bardzo samsung go #!$%@?ł swoimi aktualizacjami jest nie do ogarnięcia. Niby 4 rdzenie i 2GB ramu, ale tnie się niemiłosiernie, do tego często wiesza. A to jednak nie był telefon znaleziony w chipsach tylko flagowy model samsunga...

Więc to że kupisz super telefon nie znaczy, że nie będzie chodził jak gówno :P