Wpis z mikrobloga

dlaczego ludzie nie lubią androida:
1. kup androida w markecie z promocji/dostan na umowę o wartości 300-400 zl
2. uzywaj przestarzalej technologii/starego androida sprzed kilku lat i narzekaj na lagi/zawieszki
3. #!$%@? się i kup apple ip 5/6 za 2-3k zł
4. spamuj mirko ze apple to jedyny słuszny wybór, a android to wolne gowno
5. żyj w niewiedzy i nie przyjmuj do wiadomości ze androidy za ta sama cenę są mocniejsze, szybsze i bardziej przyjazne uzytkownikowi

na koniec dodam że możecie sobie darować pisząc ze hurr durr IP 1/2/3 taki stary, a działa lepiej niż obecne androidy, miałem już nie raz doczynienia ze starymi iphonami i są one równie wolne jak stare androidy

niecały tydzień temu minely 2 lata od kiedy kupiłem samsunga galaxy note 3, i działa równie dobrze jak po zakupie i jest lepszy od wszystkich iphonow, poza aparatem, a teraz już jest note 4,5.. nie mówiąc już o nowych nexusach, sony zetkach czy htc, każdy z tych nowych smartphonow jest dużo lepszy od IP i co najważniejsze android się dalej rozwija i pokazuje nowosci, Apple 6s tylko pokazuje że po śmierci Jobsa skończyły się rewolucyjne pomysły i teraz zarabiają tylko na fanboyach kopiujac pomysły z androida

obecne androidy są 3-4 lata przed iphonami

#android #iphone #apple
  • 180
@pqp_1: co mam ci zrobić zdjęcie e 52 ?? ;) właśnie siedzę na zastępczym i serio po przesiadce z samsung/android ogólny komfort używania zdecydowanie na plus. Zapomina się jak to kiedyś było.

Mało tego. Stary samsung na samsungu jakaś bieda z klapką teściowej kartę jej kiedyś wymieniałem. Wiesz, jak długo się włącza ?? Szok. I nie muli w kontaktach.

Niedługo nowa służbówka przyjdzie jak już it oceni, że mój szajsung sie
każdy z tych nowych smartphonow jest dużo lepszy od IP


@pqp_1: mam iPhona 5 i na nic nie narzekam. Nie czuję, żeby czegoś mi brakowało. Nie twierdzę, że mój telefon jest najlepszy a android to gówno. Zwyczajnie nie mam zastrzeżeń więc sobie z nim żyję spokojnie. W dupie mam hejt na appla bo nie zmieni mojej opinii o posiadaniu niezawodnego telefonu. Jeśli Twoje androidy są ok to sobie ich używaj i
@pqp_1: Sorry, ale jest argument którego nie da się zbić- aplikacje. Niestety, ale na iOS jest o wiele więcej aplikacji, z którymi da się zrobić coś konkretnego. Nie znajdziesz na androida takich aplikacji jak iMPC, wszystkich programów KORGa, MOOGa itd. O takich rzeczach jak Garageband nawet nie wspominam. A to tylko aplikacje muzyczne. Osobiście jestem posiadaczem S4, ale ze względu na ww. aplikacje moim pierwszym tabletem będzie iPad.
@pqp_1: kolejny wątek-wsparcie techniczne. iPhone 4s z 2011 roku, czyli smartfon posiadający już cztery lata, dostał w tym roku aktualizacje do najnowszego systemu operacyjnego iOS 9 i działa na nim bardzo przyzwoicie. Jakie urządzenie z Androidem może pochwalić się takim wsparciem? Nie mówiąc już o tym, ze update ukazał się w czasie oficjalnej jego prezentacji.
@pqp_1: plusowałem dopóki nie napisałeś że samsunga używasz. Przecież to iphone wśród androidów. Przestań wspierać ich, bo szkoda #!$%@?ć innych ludzi. Potem matka myśli, oh samsung taki dobry fon, biere. Działa przez rok i potem #!$%@?. Mój nexus działa prawie 3 lata bez najmniejszego errora czy zwiechy. Jeśli telefon jest od jakiegoś głupiego producenta, który nie umie wstrzymać się od wciągnięcia pierdyliard apek na telefon predefiniowanych (nie, nie kłóc się że
@Sarseth: Akurat tutaj się z Tobą nie zgodzę mam Samsunga 3 już ponad 3 lata i jak na razie odpukać nic a nic się z nim nie dzieje, tyle razy co mi wypadł na podłogę itp i nic poza otarciami :)
@pqp_1: Telefon ma mi służyć przeważnie do dzwonienia, wysyłania SMSów, okazyjnie sprawdzenia poczty. Nie widzi mi się kupowania androida za milion złotych, tylko dlatego, że te z niskiej półki zaprojektowane są jako przycisk do papieru. Od niedawna testuje Windows Phone, warty 550 PLNów i jak chce zadzwonić do muzeum lotnictwa, to wybieram numer i łączę się z muzeum lotnictwa. Dlaczego android za tą samą kwotę tego nie potrafi?