Wpis z mikrobloga

Jeśli sam jeden Duda wywołał przez dwa miesiące swojej prezydentury tyle pysznego bólu dupy wśród lewactwa. To proszę sobie wyobrazić jak to będzie wyglądać, gdy PiS zdobędzie ponad 40% głosów w wyborach, a Korwin wejdzie do sejmu. Ja już kupuję zapas czipsów i batonów.

#4konserwy #bekazlewactwa #duda #bekazpodludzi i wiecznie boląca #neuropa #polityka
Pobierz j.....e - Jeśli sam jeden Duda wywołał przez dwa miesiące swojej prezydentury tyle py...
źródło: comment_87yf6oIiQr7DxRXOSswEda40CfRpLoWb.jpg
  • 42
@ja_tu_tylko_na_chwile: jakiej ekonomii?

No kierwa, przecież to jest definicja socjalizmu - nie wiem o co Ci chodzi?

Socjalizm to marksizm ekonomiczny - kierowanie gospodarką wg zasad Sprawiedliwości Społecznej. To jest definicja socjalizmu - PiS mieści się w niej nawet nie w części ale w całości.

Nie ma żadnej różnicy między socjalistą #!$%@?ącą tęczową flagą a takim samym kolesiem który robi znak krzyża na piersi. To ci sami ludzie o innym podejściu
jakiej ekonomii?


@ArpeggiaVibration: Każdej ekonomii. Socjalizm to całkowita kontrola gospodarki przez centralny aparat sterowania. Wyliczenie cen towarów i płac przez centralnych planistów, a nie przez rynek. Socjalizm był w PRL, gdzie wszystkie fabryki i oficjalne interesy, a także 20% ziemi rolnej i wszystkie skupy były w rękach państwa. I tego dzisiaj w cywilizowanym świecie nikt poważny już nie wprowadza w życie.

To o czym mówisz to etatyzm, czy socjaldemokracja (we współczesnym