Wpis z mikrobloga

pół miliona cebulionów na rok. Przyzwoicie, w sam raz na życie na normalnym poziomie


@Leniek: 450 tys cebulionów. I to przed podatkami, ubezpieczeniami itp. 24 tysiące $ pójdzie na podatek federalny, 9000 na social security. Do tego podatek stanowy (wg. stanu).

Zostanie z tego jakieś 6500 "do ręki". Do tego dolicz koszty życia w USA, które są bardzo różne zależnie od stanu. W San Francisco małe mieszkanie to 3000 dolarów
  • Odpowiedz
@UberWygryw: wow. Masz zegarek! Powiem ci, ze mój zegarek za 300 zł również pokazuje godzinę! Wiesz co jest jeszcze lepsze nie mam &0% twoich dochodów, lecz rownież jestem szczęśliwym człowiekiem i nie chwale sie tym szczęście gdzie sie da. :-) anyway gratulacje, jak sie uda może kiedyś rownież bede tyle zarabiał jednak nie jest to mój jedyny cel w życiu.
  • Odpowiedz
@UberWygryw: Ja p------e typowo polskie zachowanie. Takie: "Pokaże sąsiadowi że mi lepiej idzie"... trzeba się pochwalić na wykopie... I nie szczypie mnie to bo mnie żadna kasa nie rusza tylko takie zachowanie mnie boli. K---a muszę się pochwalić nowym ajfonem, nowym laptopem, nowym samochodem, stanem konta i to nie tylko tu bo na facebooku tego pełno. Pytam się - po co?
  • Odpowiedz