Wpis z mikrobloga

Co jest z tymi starymi babami !
Stoję sobie kulturalnie w kolejce do rejestracji u dermatologa. Za mną stoi babka 50-60 lat, nie żadna babinka schorowana tylko widać że zdrowe babsko. Stoimy sobie tak i mnie sztura torebą, no to ja pół kroku do przodu mimo że kolejka się nie posunęła dalej. Ona od razu za mną i znów na pełnej #!$%@? torebą we mnie. No to ja po chwili wysunąłem się na bok z kolejki, a ona znów do mnie i tą torebą we mnie. Powiedzcie mi co jest z tymi starymi babami nie tak ? Jakiś czas później... Przy okienko, jak ktoś stoi to pierwsza osoba z kolejki czeka w odległości 0,5 metra. Jak ja podszedłem do okienka to ona zaraz przy mnie i głowę pcha do do tego okna i przegląda wszytko swoimi ślepiami jakby ze mną przyszła. Nosz #!$%@? po raz drugi, gdzie chowają takich ludzi ? Gdybym nie miał awersji to bycia w centrum uwagi albo byłbym chociaż trochę bardziej #!$%@? to bym jej wygarnął przy tych ludziach ale pozostaje pożalić się na mikro
#bekazpodludzi #truestory #gorzkiezale
  • 8
@jarulek: Ja dzisiaj wchodziłem do lokalnego busa. Byłem drugi w kolejce, ustawiłem się w kulturalnej odległości od dziewczyny przede mną. Pchać się nie ma co, miejsc widać że starczy dla wszystkich. Ale nieeee, ludzie z tyłu muszą oczywiście pchać mnie do przodu. Po co? Żebym ryjem wylądował na zadzie różowego przede mną? Zwróciłem uwagę kolesiowi, a ten do mnie "no weże podejć, miejsce masz" :F

Zauważyłem że w takich zachowaniach królują
@jarulek: Uśmiech na twarz, odwracasz się i mówisz "Przepraszam czy mógłbym prosić żeby pani troszeczkę odsunęła tę torebkę?" Z doświadczenia takie podeście jest najlepsze - nawet mega gburowi robi się głupio i spełnia prośbę.