Wpis z mikrobloga

Och #studbaza jak ja Wam zazdroszczę!

Sam chciałbym cofnąć się te kilka lat, gdy moje idiotyczne decyzje ostatecznie doprowadziły moje życie do klęski.

Do dzisiejszych 19-latków: uczcie się na cudzych błędach i #!$%@? z domu. Nawet jak mieszkacie w mieście uniwersyteckim, to idźcie na studia do innego. Zamieszkajcie z jakimiś wygrywami-zawadiakami i uczcie się od nich jak wygrywać w życie. Znam sporo przypadków, gdy #!$%@? wychodziła na ludzi w efekcie takiego mieszkania z wygrywami. Jeżeli nie nabyliście odpowiednich wzorców w domu, to gdzie je macie zdobyć?

Na studiach najważniejsze to nauczyć się dorosłego życia i zdobyć kontakty, które zaowocują później. Najbliższy rok, dwa, góra trzy to wasza życiowa bitwa pod Stulejgradem. Albo wygracie, albo zapraszam do wspólnej koncelebracji nieszporów #!$%@?.

#przegryw #wygryw #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #feels #stulejacontent
r.....0 - Och #studbaza jak ja Wam zazdroszczę!

Sam chciałbym cofnąć się te kilka ...

źródło: comment_WwWYebhzTZvFWeGHP3wr1p0F2tl0f7PZ.jpg

Pobierz
  • 122
  • Odpowiedz
@Pan_Obserwator:

jak sam sobie nie umiesz radzić to sorry nawet znanie prezydenta gówno ci da.


jasne, że nie. Ale stworzenie tak rozległej listy kontaktów wymaga obrotności, pewności siebie i umiejętności odnajdywania się w nowych sytuacjach. To karuzela wygrywu: im więcej się obracasz z ludźmi, tym bardziej rozwijasz w sobie ww. cechy, dzięki czemu poznajesz nowych ludzi, w rezultacie czego jeszcze bardziej się rozwijasz itd...
  • Odpowiedz
@rafalu90: Rozwijasz ale co?Umiejętności interpersonalne? Jakie to ma przełożenie do tego jakim jesteś pracownikiem?Bo nie potrzebujesz ludzi żeby się rozwijać być jeszcze lepszych fachowcem.

Więc po co mi rozległa sieć kontaktów i bycie uzależnionym od kogoś?Umiesz liczyć,licz na siebie.
  • Odpowiedz
@rafalu90: Lol, co tu się stało? ( )
"Chodź na imprezy z jakimiś zwierzętami, bo inaczej będziesz aspołecznym zerem". Normalny, inteligentny człowiek poradzi sobie po prostu podejmując mądre decyzje, unikając kłopotów, rozwijając zdolności; nie musi się nawalić raz w tygodniu w towarzystwie jakichś elo ziomków.
  • Odpowiedz
@rafalu90: OJ TAM #!$%@? SEBA, jestem wygrywem bo taki czarnuch sobie teraz zdycha z głodu w tej swojej chatce w Afryce i w swych odchodach a ja leżę wygodnie w piwnicy przed swoim telewizorem 40 cali służącym mi jako monitor i #!$%@? se kanapki z salcesonem w galaretce, pomidorkiem itp. a jutro co? a może sobie #!$%@?ę klopsiki w sosie pomidorowym! I co #!$%@?!? wolno mi? wolno! a #!$%@? z
  • Odpowiedz
@rafalu90: Glupie masz podejscie. To od ciebie zalezy kim jestes. Jednym jest ciezej innym mniej ale to CO ROBISZ, co jesz moze niekoniecznie.., JAK INWESTUJESZ CZASEM, JAK PRACUJASZ NAD SOBA itd. zalezy od ciebie.
  • Odpowiedz
@rafalu90: rada z dupy ... Znam kilka osób ze studiów co były życiowymi rozrabiakami i takimi są do dziś. Jedni zaszli dalej, drudzy mentalnie są ciągle na 3cim roku i wieku 30lat główna myśl to gdzie tu się po taniości #!$%@?ć i jakie dupy wyrwać

Podobnie z tymi "z piwnicy". Część dalej jest życiowymi stulejami - nie zmieniło się nic, a inni, równie skromni i uchodzących za wręcz odludków na
  • Odpowiedz
@MattG: łap plusa za gifa ( ͡º ͜ʖ͡º)

sam się zaczynam zastanawiać, czy czasami nim nie jestem


jak mówi powiedzenie, nie ma wygrywów, są wyłącznie niezdiagnozowane przegrywy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@rafalu90: Chodzi o to, że nawet na mirko sobie robisz żałobę, zamiast czerpać przyjemność ze śmiesznych obrazków. Musisz zmienić nastawienie!
MattG - @rafalu90: Chodzi o to, że nawet na mirko sobie robisz żałobę, zamiast czerpa...
  • Odpowiedz
Podam Ci przykład: parę razy spałem z kobietami (zaskoczenie, co?) i nigdy, ale to nigdy się nie wyspałem. Mam swoje sposoby na spanie, na jedzenie śniadania, na korzystanie ze sracza i komputera. I niemiłosiernie #!$%@? mnie obecność drugiej osoby w okolicy. Tego się zmienić nie da.


@rafalu90: Typowa mentalność starej panny już widzę :)
Kup se kota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz