Wpis z mikrobloga

Och #studbaza jak ja Wam zazdroszczę!

Sam chciałbym cofnąć się te kilka lat, gdy moje idiotyczne decyzje ostatecznie doprowadziły moje życie do klęski.

Do dzisiejszych 19-latków: uczcie się na cudzych błędach i #!$%@? z domu. Nawet jak mieszkacie w mieście uniwersyteckim, to idźcie na studia do innego. Zamieszkajcie z jakimiś wygrywami-zawadiakami i uczcie się od nich jak wygrywać w życie. Znam sporo przypadków, gdy #!$%@? wychodziła na ludzi w efekcie takiego mieszkania z wygrywami. Jeżeli nie nabyliście odpowiednich wzorców w domu, to gdzie je macie zdobyć?

Na studiach najważniejsze to nauczyć się dorosłego życia i zdobyć kontakty, które zaowocują później. Najbliższy rok, dwa, góra trzy to wasza życiowa bitwa pod Stulejgradem. Albo wygracie, albo zapraszam do wspólnej koncelebracji nieszporów #!$%@?.

#przegryw #wygryw #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #feels #stulejacontent
r.....0 - Och #studbaza jak ja Wam zazdroszczę!

Sam chciałbym cofnąć się te kilka ...

źródło: comment_WwWYebhzTZvFWeGHP3wr1p0F2tl0f7PZ.jpg

Pobierz
  • 122
  • Odpowiedz
@rafalu90: Widzę te obrazki z żabą rodem z /r9k/ na mirko i zastanawiam się czy istnieje w polskim slangu internetowym odpowiednik normie/normalfag jak na wspomnianym boardzie?
  • Odpowiedz
bo może ktoś myśli, że na pewno to pomoże :)


@sticker: damn, dla mnie to oczywiste, że to co najwyżej 50-50.... ale faktycznie mogłem napisać na samej górze, bo jest tu kilku zawodników co mogą wziąć to za jakiś pewniak.
  • Odpowiedz
@rafalu90: od kiedy "wygryw" to imprezowy zawadiaka?
Pojęcie wygryw jest znacznie szersze...no ale dla niektórych wygrać życie to być spizganym,obrzyganym co sobotę i ruchającym byle karyny co za drinka dają.

Współczuje kolego
  • Odpowiedz
@rafalu90: bo do tego można streścić twoje wywody.Przegrałeś bo nie potrafiłeś wsiąść życia za rogi tylko siedziałeś jak #!$%@? a teraz nagle porady z dupy że trzeba jak najwięcej chlać i imprezować.

Czas studiów i generalnie okres od czasu skończenia szkoły do mniej więcej 25-26 roku życia to najważniejszy czas w życiu i jak zmarnujesz go na imprezach to później jest ciężko.Zresztą zobaczysz ilu takich imprezowiczów skończy na bezrobotnym i
  • Odpowiedz
imprezowy styl to szczyt twoich marzeń i ambicji życiowych.


@Pan_Obserwator: lol nie

W życiu odnoszą sukces ludzie mający kontakty wszędzie, od Sejmu po wysypisko śmieci i co więcej umieją je wykorzystać. Ale jeżeli ktoś sprawdza każdą towarzyską i oblataną w świecie osobę do kogoś kto leży zarzygany to nawet mi go nie żal xD

Siedź w domu, nie wychodź, ale jak Seba będzie u poznanego przy wódce Matiego załatwiał niższą
  • Odpowiedz